I KOLACJA MIĘDZYSEKTOROWA

location icon
Restauracja Kassandra S.C. ul. Ogrodowskiego 23, Rybnik
calendar icon
Od 13 sie 18:00 do 13 sie 20:00

Zapraszamy na I KOLACJĘ MIĘDZYSEKTOROWĄ!

Już 13 sierpnia br. w godz. 18:00 - 20:00 w Restauracji Kassandra odbędzie się spotkanie mające na celu integrację sektorów pozarządowego, biznesowego i samorządowego. 

Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom organizacji pozarządowych zarejestrowanych w Rybniku lub działających na rzecz mieszkańców miasta. Zapraszamy również przedstawicieli sektora biznesowego, chcących współpracować i wspierać środowisko ngo.

Goście specjalni:

p. Piotr Masłowski - Z-ca Prezydenta Miasta Rybnik

p. Joanna Hawel - Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej

p. Monika Czubak - właścicielka i wiceprezes zarządu Kancelarii księgowo - podatkowej AV sp. z o.o., główna księgowa spółek i NGO'sów z 10-letnim doświadczeniem w finansach

p. Alicja Andraszyk - dyrektor zarządzająca i członek zarządu w Kancelarii księgowo - podatkowej AV sp. z o.o., księgowa spółek i NGO'sów z kilkuletnim doświadczeniem

p. Mariusz Juszczyk - właściciel firmy Digital Forecast; strateg, trener; konsultant specjalizujący się temacie marketingu, budowania produktów, wykorzystywania nowych mediów w organizacji i social sellingu.


Kolację otworzy p. Piotr Masłowski - Z-ca Prezydenta Rybnika i wygłosi przemówienie nt. prognozy sytuacji NGO w Rybniku na 2021 rok. Następnie odbędą się 20-minutowe prelekcje:

1) Tarcza 4.0 - skrótowe omówienie wszystkich programów wsparcia i pomocy dla NGO - AV sp. z o.o.

2) 8 najczęściej popełnianych błędów przy sporządzaniu oferty sponsorskiej dla biznesu - Digital Forecast

3) Czerwiec to nowy styczeń - COP i wsparcie ngo w nowej rzeczywistości - Fundacja Cylinder

Następnie będzie czas na integrację, rozmowy w kuluarach i oczywiście kolację :) Posiłki dostępne będą w wariantach mięsnych i wegetariańskich. Prośby i preferencje z tym związane prosimy zgłaszać w formularzu zgłoszeniowym.

UDZIAŁ W KOLACJI JEST BEZPŁATNY

LIMIT 20 MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

W przypadku dobrej pogody, celem zapewnienia bezpiecznych warunków spotkania wydarzenie odbędzie się w formule plenerowej, na świeżym powietrzu. 

Centrum Organizacji Pozarządowych jest współfinansowane ze środków Miasta Rybnika. COP prowadzi Fundacja Cylinder oraz Fundacja Imago.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  I KOLACJA MIĘDZYSEKTOROWA
już niedostępne -