Biznes i Przedsiędsiębiorczość

37. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Jak śnić, by dobrze żyć

location icon
Restauracja Vanilla Sky Flisacka 3, Kraków
calendar icon
Od 30 cze 18:00 do 30 cze 18:00
ticket icon
Od 99,00 zł


"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem"

- głosił Karol Gustaw Jung. Czy rzeczywiście tak jest? 30 czerwca 2022 r. porozmawiamy o snach - ich interpretacji i wpływie na nasze wybory. 

Podczas 37. spotkania Klubu Miasta Kobiet dowiemy się tego, jak sprawy nieświadome uczynić świadomymi. Gościniami Specjalnymi będą: Mona Cichoń - organizatorka Kręgów Snów, dla której praca ze snami jest codzienną praktyką duchową oraz Aga Siejka - soulcoachka.

Wydarzenie odbędzie się w formule talk-show w restauracji Vanilla Sky w Krakowie. Czekają na was inspirujące rozmowy na żywo, warsztaty, networking, upominki, a dla chętnych - poklubowa kolacja w towarzystwie kobiet, które chcą wiedzieć więcej.

 

Część I: Mona Cichoń

Mona Cichoń pracuje ze snami, korzystając z różnych metod - od rdzennych tradycji, przez nauki buddyjskie, po współczesne psychologiczno-naukowo-rozwojowe badania. Regularnie zwołuje Kręgi Snów, prowadzi warsztaty pracy ze snami i sesje indywidualne. Towarzyszy ludziom w ich procesach uzdrawiania, wykorzystując wszystkie metody, które łączą się ze sobą, uzupełniają i wspierają wzajemnie. Interesuje się komunikacją międzygatunkową z Plemieniem Roślin i Zwierząt, gotowaniem intuicyjnym, przyrodą.


Część II: Aga Siejka

Aga Siejka - HR-ka, soulcoachka i miejska ogrodniczka. Na codzień rozmawia zarówno z managerami w korporacji, jak i i z roślinami. Prowadzi warsztaty, na których uczy alchemii emocji, pracy z kobiecą energią, cyklicznością i z roślinami. Podczas 37. spotkania Klubu Miasta Kobiet, Aga poprowadzi warsztaty o tym, jak podejmować decyzje zgodnie z wewnętrzną mądrością.

Kup bilet na 37. spotkanie Klubu Miasta Kobiet

CO: 37. spotkanie Klubu Miasta Kobiet - Jak śnić, by dobrze żyć

KTO:

I. część spotkania: Mona Cichoń - zwołuje i trzyma Kręgi. Koordynuje organizację Zgromadzenia Kręgów Kobiet. Jest uznana za Starszą w kręgu. Pobiera nauki od Grandmother Arapaty, które głównie dotyczą pracy z Łonem, Przodkami, prowadzenia Ceremonii, trzymania swojej Świętej Przestrzeni. Jej Nauczycielami są: David Thomson, Tanna Jakubowicz-Mount, Amelia Kinkade.

II. część spotkania: Aga Siejka - certyfikowana soul coachka, wspiera klientki w uzdrawianiu relacji z samą sobą i z innymi, w zmianie przekonań i rozwoju opartym o ich unikalne talenty, w wyciąganiu na światło dzienne głęboko ukrytych pragnień i wprowadzaniu życiowych oraz zawodowych zmian.

GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków

KIEDY: 30 czerwca 2022 r. (czwartek), godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00

BILETY: 99 zł

W cenie biletu: spotkanie i warsztaty; napoje (do wyboru: wino, kawa lub herbata lub sok lub woda). Dodatkowo - możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji i motywacji (bezcenne). 

Dochód ze sprzedaży biletów zasili konto Fundacji Miasto Kobiet. Środki zostaną przeznaczone na rozwój FMK oraz organizacje przyszłych wydarzeń rozwojowych dla kobiet.

Co to jest Klub Miasta Kobiet?

Klub Miasta Kobiet to cykliczne (przed pandemią - raz na dwa miesiące), niezwykle angażujące spotkania "Miasta Kobiet" z Czytelniczkami. Gośćmi Specjalnymi do tej pory byli m.in. Natalia de Barbaro - psycholożka, autorka książki "Czuła Przewodniczka"; mentorka w programie "Projekt Lady" Tatiana Mindewicz-Puacz, aktorka Anna Dymna, sex coachka Karo Akabal, Marta Niedźwiecka - także sex coachka i autorka podcastu "O zmierzchu", osobista stylistka Monika Jurczyk, blogerka Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu), trenerka oraz autorka bestsellerów Kamila Rowińska, Joanna Ceplin - sojuszniczka w budowaniu marki osobistej, Barbara Ravensdale - terapeutka duchowa, lekarz psychiatra i terapeuta prof. Bogdan de Barbaro, wokalista Janusz Radek, najsłynniejszy polski neurobiolog prof. Jerzy Vetulani, i wielu, wielu innych.


Uczestniczki o Klubie Miasta Kobiet:

Joanna:

Dla mnie to okazja do pobycia w bliskim kontakcie z ludźmi, którzy na co dzień są nieosiągalni.

Beata:

Na jednym ze spotkań przekliknęło mi w głowie, poukładało się tak jak trzeba, i wyszłam z niego z gotowym pomysłem na firmę, a nawet z jej nazwą!

Ola:

Nie potrafię tego uchwycić w słowa - jest w tych spotkaniach coś takiego, że na każde idę w ciemno, nie ma znaczenie, kto będzie gościem i jaki będzie jego temat, i jeszcze ani raz się nie zawiodłam.

Kasia:

Drogie dziewczyny z Miasta Kobiet, to co robicie jest świetne!

Magdalena:

W atmosferze eventów Miasta Kobiet jest coś naturalnego, niewymuszonego, nie ma wielkiego ą, ę, nawet gdy jego bohaterami są ludzie naprawdę wielkiego kalibru, czuję się na nich na swoim miejscu.

Organizatorem Klubu Miasta Kobiet jest Fundacja Miasta Kobiet.

Masz ochotę pokazać swoje produkty lub usługi podczas 37.KMK? Skontaktuj się z Barbarą Fijał (barbarafijal@miastokobiet.pl)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Zapłać teraz online, a przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj i odbierz swój pakiet powitalny. Znajdziesz w nim upominki od naszych Partnerów! Bilet na 37. spotkanie Klubu Miasta Kobiet

Zapłać teraz online, a przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj i odbierz swój pakiet powitalny. Znajdziesz w nim upominki od naszych Partnerów!

już niedostępne 99,00 zł -