Klub Miasta Kobiet - Bądź swoją marką online

location icon
Restauracja Vanilla Sky ul. Flisacka 3 (Kościuszki), Krakw
calendar icon
Od 19 maj 18:00 do 19 maj 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

UWAGA, ZMIANA TERMINU!


Miasto Kobiet i Fundacja Miasto Kobiet zapraszają na 31. spotkanie Klubu Miasta Kobiet

Instagram, Facebook, Snapchat… Złodzieje czasu czy sojusznicy w budowaniu marki osobistej i wizerunku firmy?


Podczas 31. spotkania Klubu Miasta Kobiet z Joanną Ceplin, ekspertką od kreowania wizerunku online, porozmawiamy o tym, gdzie szukać równowagi pomiędzy światem rzeczywistym i offline oraz o tym, czy warto i jak zbudować własną markę osobistą w sieci.

Co: 31. spotkanie Klubu Miasta Kobiet, temat: Bądź swoją marką online
Kto: Joanna Ceplin - autorka książek, prelegentka, pomaga przedsiębiorczym osobom i markom wykorzystać siłę mediów społecznościowych do budowania relacji i komunikacji online.
Gdzie: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art. Hotel & SPA, ul. Flisacka 3, Kraków
Kiedy: UWAGA ZMIANA TERMINU!!!! 19 maja 2020 r., (wtorek), godz. 18
Bilety: 19 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona.


W planie 31. spotkania Klubu Miasta Kobiet

  • inspirujące rozmowy,
  • ciekawi goście,
  • upominki od naszych partnerów,
  • networking.

Więcej informacji

Klub Miasta Kobiet to cykliczna impreza od 5 lat organizowana przez krakowskie czasopismo Miasto Kobiet i Fundację Miasto Kobiet. KMK to najbardziej rozpoznawalne i angażujące spotkania dla kobiet w Krakowie, które odbywają się raz na dwa miesiące, gromadząc ponad sto kobiet i kilku mężczyzn oraz charyzmatycznych i wybitnych gości specjalnych. Wśród nich byli m.in.: Joanna Heidtman, prof. Bogdan de Barbaro, Marta Niedźwiecka, Anna Dymna, Tatiana Mindewicz-Puacz, Dagmara Skalska, Monika Jurczyk, Ola Budzyńska.
Relacje ze spotkań: https://www.miastokobiet.pl/kategorie/klub-miasta-...


Zasady Klubu Miasta Kobiet w 2020 roku

W 2020 roku spotkania Klubu Miasta Kobiet planowane są w: styczniu, marcu, maju, lipcu, wrześniu i listopadzie. O terminie i miejscu wydarzenie informujemy w portalu www.miastokobiet.pl, mediach społecznościowych (FB, IG) oraz w czasopiśmie Miasto Kobiet.
Każdorazowy wstęp na wydarzenie będzie w cenie 19 zł przy zakupie biletu online i 25 zł w dniu imprezy (możliwa płatność kartą lub gotówką). Fundacja Miasto Kobiet nie zwraca kosztów rezygnacji uczestnictwa w imprezie, możliwe jest jednak przekazanie swojego biletu innej osobie. Dochód ze sprzedaży biletów jest przekazywany na organizację przyszłych wydarzeń rozwojowych dla kobiet, jakie organizuje Fundacja Miasto Kobiet.
Wszystkie informacje dotyczące spotkania Klubu Miasta Kobiet publikowane są na stronie wydarzenia na FB oraz w newsletterze. Pytania związane z Klubem Miasta Kobiet prosimy kierować na adres klub@miastokobiet.pl.

UWAGA! Czy do tej pory miewałaś niedosyt? Chciałaś zapytać o coś więcej, ale nie zdążyłaś? A może potrzebujesz omówić swój pomysł na życie lub biznes z innymi kobietami? Albo prostu masz ochotę poznać lepiej inne uczestniczki KMK? W 2020 roku ruszamy z poklubowymi kolacjami networkingowymi. Wszystkie chętne osoby, które po zakończeniu spotkania KMK chciałyby pobyć z uczestniczkami i organizatorkami dłużej, zachęcamy do wzięcia udziału w rozmowach przy stole. Możesz zjeść lub wypić, to na co masz ochotę. Cena biletu wstępu nie obejmuje udziału w kolacji (każdy płaci za siebie). W restauracji Vanilla Sky wszystko jest pyszne! Nie musisz zgłaszać udziału teraz, wystarczy jak zrobisz to na miejscu, przy wejściu na wydarzenie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Zapłać teraz online, a przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj i odbierz swój pakiet powitalny. Znajdziesz w nim upominki od naszych Partnerów. Fundacja Miasto Kobiet nie zwraca kosztów rezygnacji uczestnictwa w imprezie. Uwaga, liczba miejsc ograniczona! Bilet online: 19 zł

Zapłać teraz online, a przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj i odbierz swój pakiet powitalny. Znajdziesz w nim upominki od naszych Partnerów. Fundacja Miasto Kobiet nie zwraca kosztów rezygnacji uczestnictwa w imprezie. Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

19 maja 2020, 21:00 19,00 zł
Wybierz tę opcję, jeśli wolisz zapłacić na miejscu niż online.
Przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj, zapłać 25 zł (gotówką lub kartą) i odbierz swój pakiet powitalny. Znajdziesz w nim upominki od naszych Partnerów.
Uwaga, liczba miejsc ograniczona!
Bilet w dniu wydarzenia: 25 zł, płacę na miejscu

Wybierz tę opcję, jeśli wolisz zapłacić na miejscu niż online.
Przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj, zapłać 25 zł (gotówką lub kartą) i odbierz swój pakiet powitalny. Znajdziesz w nim upominki od naszych Partnerów.
Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

19 maja 2020, 21:00 bezpłatny