Polityka i Gospodarka

Klub Miasta Kobiet - Lovefiting

location icon
Restauracja Vanilla Sky ul. Flisacka 3 (ul. Kościuszki), kraków
calendar icon
Od 30 sty 17:00 do 30 sty 17:00

Miasto Kobiet i Fundacja Miasto Kobiet zapraszają na pierwsze w 2020 roku spotkanie Klubu Miasta Kobiet

Dlaczego to jak kochamy dziś, mówi o tym jak byłyśmy kochani kiedyś? 

Z jakiego powodu wybieramy tych samych, trudnych partnerów i jak to zmienić? 

Czym tak naprawdę jest foch i dlaczego trzeba nauczyć się efektywnej komunikacji?

Czym jest Syndrom Oszusta i dlaczego dotyczy on głównie kobiet?

Gość Specjalny: Magdalena Czaja

Magdalena Czaja - Lovefiterka, twórczyni Lovefiting® - autorskiej metody, której celem jest pomoc innym w budowaniu zdrowych i świadomych relacji ze sobą, po to aby mogli znaleźć spełnienie w miłości. Mentorka, certyfikowana coachka, wykładowczyni, autorka publikacji w pismach branżowych i rozwoju osobistego, konsultantka, prelegentka, trenerka rozwoju osobistego. Autoryzowana przedstawicielka Metody Tippinga, znanej jako Radykalne Wybaczanie. Od ponad 20 lat umieszczana w rankingach najbardziej wpływowych kobiet w polskiej reklamie, prowadząca jedną z najliczniej nagradzanych polskich agencji marketingowych. 

W planie 30. spotkania Klubu Miasta Kobiet

  • inspirujące rozmowy, 
  • ciekawi goście, 
  • upominki od naszych partnerów, 
  • networking.

Więcej informacji

Klub Miasta Kobiet to cykliczna impreza od 5 lat organizowana przez krakowskie czasopismo Miasto Kobiet i Fundację Miasto Kobiet. KMK to najbardziej rozpoznawalne i angażujące spotkania dla kobiet w Krakowie, które odbywają się raz na dwa miesiące, gromadząc ponad sto kobiet i kilku mężczyzn oraz charyzmatycznych i wybitnych gości specjalnych. Wśród nich byli m.in.: Joanna Heidtman, prof. Bogdan de Barbaro, Marta Niedźwiecka, Anna Dymna, Beata Sadowska, Dagmara Skalska, Monika Jurczyk, Ola Budzyńska.
Relacje ze spotkań: https://www.miastokobiet.pl/kategorie/klub-miasta-...

Gdzie: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków 

Kiedy: 30 stycznia 2020 r. (czwartek), godz. 18.00  (rejestracja od godz. 17; zachęcamy do nie przychodzenia w ostatniej chwili)

Bilety: 19,00 zł przedsprzedaż, 25,00 zł - w dniu wydarzenia. 

Dochód ze sprzedaży biletów zasili konto Fundacji Miasto Kobiet. Środki zostaną przeznaczone na rozwój FMK oraz organizacje przyszłych wydarzeń rozwojowych dla kobiet.

Uwaga, liczba miejsc ograniczona. Zapisy i informacje: www.miastokobiet.pl/30-kmk-magdalena-czaja


Zasady Klubu Miasta Kobiet w 2020 roku

W 2020 roku spotkania Klubu Miasta Kobiet planowane są w: styczniu, marcu, maju, lipcu, wrześniu i listopadzie. O terminie i miejscu wydarzenie informujemy w portalu www.miastokobiet.pl, mediach społecznościowych (FB, IG) oraz w czasopiśmie Miasto Kobiet.
Każdorazowy wstęp na wydarzenie będzie w cenie 19 zł przy zakupie biletu online i 25 zł w dniu imprezy (możliwa płatność kartą lub gotówką). Fundacja Miasto Kobiet nie zwraca kosztów rezygnacji uczestnictwa w imprezie, możliwe jest jednak przekazanie swojego biletu innej osobie. Wszystkie informacje dotyczące spotkania Klubu Miasta Kobiet publikowane są na stronie wydarzenia na FB oraz w newsletterze. Pytania związane z Klubem Miasta Kobiet prosimy kierować na adres klub@miastokobiet.pl. 

UWAGA! Czy do tej pory miewałaś niedosyt? Chciałaś zapytać o coś więcej, ale nie zdążyłaś? A może potrzebujesz omówić swój pomysł na życie lub biznes z innymi kobietami? Albo prostu masz ochotę poznać lepiej inne uczestniczki KMK? W 2020 roku ruszamy z poklubowymi kolacjami networkingowymi. Wszystkie chętne osoby, które po zakończeniu spotkania KMK chciałyby pobyć z uczestniczkami i organizatorkami dłużej, zachęcamy do wzięcia udziału w rozmowach przy stole. Możesz zjeść lub wypić, to na co masz ochotę. Cena biletu wstępu nie obejmuje udziału w kolacji (każdy płaci za siebie). W restauracji Vanilla Sky wszystko jest pyszne! Nie musisz zgłaszać udziału teraz, wystarczy jak zrobisz to na miejscu, przy wejściu na wydarzenie. 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Zapłać teraz online, a przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj i odbierz swój pakiet powitalny. Znajdziesz w nim upominki od naszych Partnerów. Fundacja Miasto Kobiet nie zwraca kosztów rezygnacji uczestnictwa w imprezie. Uwaga, liczba miejsc ograniczona! Bilet online w przedsprzedaży: 19.00 zł

Zapłać teraz online, a przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj i odbierz swój pakiet powitalny. Znajdziesz w nim upominki od naszych Partnerów. Fundacja Miasto Kobiet nie zwraca kosztów rezygnacji uczestnictwa w imprezie. Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

już niedostępne 19,00 zł -
Wybierz tę opcję, jeśli wolisz zapłacić na miejscu niż online.
Przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj, zapłać 25 zł (gotówką lub kartą) i odbierz swój pakiet powitalny. Znajdziesz w nim upominki od naszych Partnerów.
Uwaga, liczba miejsc ograniczona!
Bilet w dniu wydarzenia - 25 zł, płacę na miejscu

Wybierz tę opcję, jeśli wolisz zapłacić na miejscu niż online.
Przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj, zapłać 25 zł (gotówką lub kartą) i odbierz swój pakiet powitalny. Znajdziesz w nim upominki od naszych Partnerów.
Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

już niedostępne bezpłatny -