Pozyskiwanie klientów - jak to zrobić gdy brak budżetu? - szkolenie

location icon
Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości 3 Maja 22 (p.II), Dąbrowa górnicza
calendar icon
Od 9 wrz 17:00 do 9 wrz 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Pozyskiwanie klientów - jak to zrobić gdy brak budżetu? - szkolenie

Wrześniowe wydarzenia zaczynamy od konkretnego szkolenia z pomysłodawcami i założycielami #DIP!
9 września od 17:00 w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości spotkamy się z naładowanymi bateriami po wakacyjnych urlopach :)

Michał Kucharski i Mateusz Maik bazując na wieloletnim doświadczeniu w doradztwie młodym biznesom poruszą jeden z najciekawszych tematów dot. pozyskiwania klientów bez wydawania "milionów złotych".Bezpłatne zapisy: https://app.evenea.pl/event/klientbezbudzetuSzkolenie poprowadzą:

Michał Kucharski - Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru, właściciel firmy Cudotwórnia Events, trener, doradca biznesowy, przedsiębiorca. Od 2013 aktywnie zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości na Śląsku, szkoleniowiec, trener i doradca podczas takich projektów jak "Wykuj sobie drogę do biznesu" czy "Kreator sukcesu". Regularnie animuje lokalną społeczność przedsiębiorców podczas prowadzenia takich spotkań, jak Biznes Mixer, Biznes Chillout, Raciborskie Śniadanie Biznesowe czy Śniadanie Biznesowe Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Prowadzi szkolenia z nowoczesnych technik planowania i rozwoju swojego biznesu (metodą Lean Startup z wykorzystaniem MVP), skutecznego nawiązywania relacji biznesowych, wizerunku współczesnych przedsiębiorców. Od 2017 roku wykładowca akademicki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Jestem trenerem biznesu, mentorem, przedsiębiorcą. Przez blisko 10 lat współtworzyłem największą w tej części Europy sieć Inkubatorów Przedsiębiorczości. Od ponad 9 lat kreuję nowe rozwiązania wspomagające kadrę managerską oraz opracowuję nowe programy wsparcia dla Startupów w Polsce. Podczas swojej działalności pomogłem rozwinąć się ponad 650 firmom. Przygotowuję najlepsze projekty do spotkań z inwestorami prywatnymi oraz funduszami inwestycyjnymi. Współtworzę Podcast Przedsiębiorcy z Wyboru oraz jestem współzałożycielem Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Jako przedsiębiorca współtworzę MOM Studio sp. z o.o. specjalizujące się w tworzeniu identyfikacji wizualnych, strategii marketingowo-sprzedażowych oraz pomocy w ich wdrożeniu zarówno polskim jak i zagranicznym markom. Misją spółki jest komunikowanie firm z konsumentami skupiając się korzyściach dla obydwu stron.

Mateusz Maik - Jestem trenerem biznesu, mentorem, przedsiębiorcą. Przez blisko 10 lat współtworzyłem największą w tej części Europy sieć Inkubatorów Przedsiębiorczości. Od ponad 9 lat kreuję nowe rozwiązania wspomagające kadrę managerską oraz opracowuję nowe programy wsparcia dla Startupów w Polsce. Podczas swojej działalności pomogłem rozwinąć się ponad 650 firmom. Przygotowuję najlepsze projekty do spotkań z inwestorami prywatnymi oraz funduszami inwestycyjnymi. Współtworzę Podcast Przedsiębiorcy z Wyboru oraz jestem współzałożycielem Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Jako przedsiębiorca współtworzę MOM Studio sp. z o.o. specjalizujące się w tworzeniu identyfikacji wizualnych, strategii marketingowo-sprzedażowych oraz pomocy w ich wdrożeniu zarówno polskim jak i zagranicznym markom. Misją spółki jest komunikowanie firm z konsumentami skupiając się korzyściach dla obydwu stron.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Pozyskiwanie klientów - jak to zrobić gdy brak budżetu? - bilet
już niedostępne -