#KilometryDlaHospicjum - formularz zgłoszenia na konkretną godzinę sztafety

location icon
Arena Lekkoatletyczna, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gliwicach ul. Syriusza 30, Gliwice
calendar icon
Od 18 maj 10:00 do 25 maj 23:00

W 2016 roku zorganizowaliśmy sztafetę "Gliwice Biegają dla Marcina Polaka - stawiamy Marcina na nogi", podczas której udało nam się zjednoczyć środowisko biegaczy w szczytnym celu - zebrania pieniędzy na protezę dla Marcina Polaka. Akcja odbiła się sporym echem nie tylko w Gliwicach, ale również w ogólnopolskich mediach i zakończyła się ogromnym sukcesem. Zebraliśmy fundusze, przy okazji bijąc Rekord Polski!

Również w tym roku w dniach 18-25 maja 2019 r. organizujemy bieg charytatywny. Tym razem będziemy wspierać Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach, które potrzebuje naszego wsparcia podczas przebudowy. Liczymy, tak jak poprzednio, na wsparcie całej społeczności. I tym razem chcemy pobić rekord, potrzebujemy jak największej liczby osób, które wezmą udział w tygodniowej sztafecie. Za udział w sztafecie zbieramy datki do puszki na starcie. Zjednoczmy się raz jeszcze w szczytnym celu!

Cieszymy się, że zainteresowało Cię nasze wydarzenie.Zapraszamy do śledzenia aktualności - będziemy je publikować na naszej stronie i na profilu fb Gliwice Biegają.

Prowadzimy zapisy na konkretne godziny każdego dnia. Osoba, która zapisze się w niniejszym formularzu, będzie odpowiedzialna za ciągłość trwania sztafety przez 1 godzinę, tzn. będzie biec wkoło areny oraz pilnować przekazywania pałeczki co minimalnie 9 minut, tak żeby rekord był nasz :)

UWAGA: 

1. Prosimy o przemyślenie godziny, na którą się zapisujesz - jeśli nie przyjdziesz, sztafeta nie pobiegnie dalej!

2. Jeśli wiesz, którego dnia chcesz z nami biec, ale nie wiesz o której godzinie, zapisz się poprzez drugi formularz: https://kilometry2019bieg.evenea.pl/

UWAGA: Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią, wydrukuj ZGODĘ RODZICA LUB OPIEKUNA, poproś o podpis swojego rodzica/opiekuna prawnego i dostarcz go do organizatora biegu przed samym startem. W innym wypadku niestety nie będziesz mógł wziąć udziału w biegu.

Do zobaczenia podczas sztafety.

Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.