Rozwój osobisty

Plan B dla dyrektora. Katowice

location icon
Hotel Angelo Sokolska 24, Katowice
calendar icon
Od 16 paź 9:00 do 16 paź 11:00

Plan B na życie potrzebny jest każdemu, ale szczególnie przydaje się zajmującym wysokie dyrektorskie stanowiska. Bo w biznesie, w korporacji wszystko się może zmienić z dnia na dzień. My też dojrzewamy i coraz lepiej znamy siebie. Warto na czas się zastanowić, co zrobimy, gdy okaże się, że drabina, po której się wspinamy, nie jest przystawiona do dobrej ściany.

Ponadto warto zwrócić uwagę, że  dzisiaj w Polsce dramatycznie brakuje pracowników na niskie szczeble i specjalistów oraz równie dramatycznie brakuje pracy dla osób szczebla C-level lub aspirujących do tej dyrektorskiej roli.

Program "Plan B dla dyrektora" został przygotowany w społeczności przedsiębiorców i menedżerów Business Dialog http://www.businessdialog.pl, szczególnie w Klubie Dyrektorów Finansowych "Dialog" http://www.kdfdialog.org.pl


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dla osób, które posiadają aktualny abonament Business Dialog, KDF Dialog lub kandydatów do Klubu, za zgodą organizatora. Bilet KDF Dialog

Bilet dla osób, które posiadają aktualny abonament Business Dialog, KDF Dialog lub kandydatów do Klubu, za zgodą organizatora.

już niedostępne bezpłatny -
Bilet dla menedżerów zainteresowanych tematem. Bilet wstępu

Bilet dla menedżerów zainteresowanych tematem.

już niedostępne 184,50 zł -