KAWA O PORANKU - 4. urodziny Conceptu Stu Mostów!

location icon
Browar Stu Mostów Jana Długosza 2, Wrocław
calendar icon
Od 18 lip 10:00 do 18 lip 12:00

W połowie lipca na #Długosza2 świętować będziemy 4. urodziny Conceptu Stu Mostów!

Dla tych z Was, którzy są spragnieni nie tylko dobrego smaku, ale i wiedzy na jego temat, przygotowaliśmy warsztaty, podczas których będziecie mogli poszerzyć swoje sensoryczne horyzonty.

W sobotni poranek zapraszamy Was na wspólną filiżankę kawy!

W tajniki procesu jej wytwarzania, parzenia i degustacji wprowadzi Was Adam Przybyłek, współzałożyciel i współwłaściciel wrocławskiej palarni Czarny Deszcz.

Adam na co dzień zajmuje się szkoleniem baristów oraz doradztwem przy otwieraniu nowych miejsc z kawą. Wiedzę i doświadczenie nabywa w trakcie ciągłej praktyki, bezpośredniej pracy za ekspresem i z klientami. Ukończył wiele kursów i certyfikacji "Coffee Skills Program" międzynarodowej organizacji Specialty Coffee Association.

Zapraszamy do zapisów!


*Ilość miejsc ograniczona

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Wymiana biletu na inne warsztaty możliwa jest najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed eventem. Aby tego dokonać prosimy o zgłoszenie sprawy mailowo na adres: rezerwacje@100mostow.pl KAWA O PORANKU

Wymiana biletu na inne warsztaty możliwa jest najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed eventem. Aby tego dokonać prosimy o zgłoszenie sprawy mailowo na adres: rezerwacje@100mostow.pl

już niedostępne 20,00 zł -