Języki programowania IT i Nowe technologie

KAWA I KOD - zacznij kodować! | Kraków | Warsztaty z HardCoder

location icon
Artefakt Café | Sétka Sztuki Dajwór 3, Kraków
calendar icon
Od 12 paź 12:00 do 12 paź 12:00

JUŻ DZIŚ ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE NA WYDARZENIE W EVENEA: https://evenea.pl/event/kawaikod - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!Słyszałeś o programowaniu, ale nigdy nie miałeś odwagi / okazji / ochoty spróbować? Projekt HardCoder chce dać Ci szansę - startujemy z warsztatami KAWA I KOD.Zapraszamy na warsztaty z absolutnych podstaw programowania - zaczniesz kodować dosłownie od zera. Opowiemy na czym polega programowanie, czym zajmują się programiści i dlaczego czerpią z tego radość oraz pokażemy co jest potrzebne, żeby napisać pierwsze linijki kodu przy użyciu prostego języka Python. Początek nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności poza obsługą klawiatury i odrobiną języka angielskiego. PROGRAMOWANIE JEST PROSTE - nie każdy może i musi być profesjonalnym programistą, ale każdy może kodować i powinien wiedzieć jak to robić :)Koszt startu? KAWA! Nie zwariowaliśmy - zapraszamy Cię na kawę! Chcemy zaproponować Ci pierwsze kroki w zamian za zakup kawy, herbaty czy innych napojów na barze. Artefakt Café | Sétka Sztuki udostępnia nam przestrzeń do pracy, a jedyne co trzeba zrobić to przyjść do nas w sobotni poranek, zabrać ze sobą laptopa, kupić kawę i posłuchać co mówimy.Warsztaty organizujemy dla absolutnych laików - jeśli znasz już podstawy programowania w dowolnym języku, to TUTAJ BĘDZIESZ SIĘ NUDZIĆ. Podstawy wprowadzimy w języku Python, ale będą dość uniwersalne dla każdego języka. Ale polub naszą stronę HardCoder i śledź nasze działania - dla Ciebie też niedługo coś przygotujemy ;)
A jeśli masz więcej niż 18 i mniej niż 128 lat - ZAPRASZAMY!Czy zrobisz pierwsze kroki w programowaniu? - TAK
Czy będziesz wiedział, jak zacząć i co dalej robić? - TAK
Czy po warsztatach zostaniesz programistą - NIE i nawet nie próbujemy Cię oszukiwać :) Jeśli chcesz nim zostać, czeka Cię jeszcze dużo nauki - ale każdy kiedyś zaczynał od zera.Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w warsztatach:
- ZAPISAĆ SIĘ W EVENEA https://evenea.pl/event/kawaikod
- ZABRAĆ WŁASNEGO LAPTOPA z dostępem do Internetu (w kawiarni jest sieć WiFi) i możliwością instalowania aplikacji - będziemy korzystać z interpretera języka Python. Jeśli bateria nie wytrzymuje ok. 2h, może również przydać się zasilacz.
- ZAKUPIĆ KAWĘ lub dowolny napój na barze
- PRZYJŚĆ DO NAS wypoczęty z chęcią nauczenia się czegoś nowego
- POLUBIĆ NASZĄ STRONĘ HardCoder i opowiedzieć o nas znajomym :)Jeśli masz jakieś pytania - zapraszamy do kontaktu! :)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet na KAWA i KOD - 12.10.2019 12:00
już niedostępne -