Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne Rozwój osobisty

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE I PITCHING. Jak przekonać inwestora do swojego pomysłu?

location icon
Centrum Przedsiębiorczości Śląsk Warszawska 36/1, Katowice
calendar icon
Od 14 lis 17:30 do 14 lis 17:30

✅ Już 14.11.2019 StartUp Booster zaprasza na bezpłatne szkolenie WYSTĄPIENIA PUBLICZNE I PITCHING. Jak przekonać inwestora do swojego pomysłu?, które odbędzie się w przestrzeniach Twój StartUp Katowice

✅ Podobno początkowe kilka minut spotkania, tzw. "pierwsze wrażenie" może przesądzić o sukcesie Twojego przedsięwzięcia. Czy wiesz zatem jak uniknąć podstawowych błędów i zrobić to wrażenie jak najlepszym? Jak zaprezentować swój pomysł, aby być słuchanym od pierwszej do ostatniej minuty? Jak spotkać się ze zrozumieniem ze strony inwestora, czy klienta? Tego wszystkiego dowiesz się podczas konsultacji z ekspertem, który zwróci uwagę na Twoje mocne oraz słabe strony w autoprezentacji. Pomoże Ci także skorzystać z Twoich naturalnych atutów, tak aby prezentacja biznesowa zawsze była zawsze swobodna i maksymalnie bezstresowa.

Podczas szkolenia między innymi:
📌 Dowiesz się jak profesjonalnie przygotować krótką wypowiedź biznesową, tzw. "elevator pitch"
📌 Dowiesz się jaki jest Twój naturalny styl wypowiedzi
📌 Poznasz podstawowe techniki wywierania wpływu na słuchacza
📌 Dowiesz się, jak lepiej radzić sobie ze stresem w trudnych sytuacjach biznesowych

✅ Sesja jest bezpłatna i jest organizowana w ramach cyklu szkoleń i wydarzeń przy współpracy z StartUp Booster, Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp".

✅O prowadzącym: 

dr Mariusz Szyrski-  Doktor nauk prawnych o specjalizacji prawa administracyjnego i gospodarczego. Autor wielu publikacji na temat prawa nowych technologii, w szczególności w prawie energetycznym i odnawialnych źródeł energii. Uczestniczył jako panelista i ekspert w licznych ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach i seminariach (między innymi w Niemczech oraz w Norwegii).

Zajmuje się także tematyką finansowania i wprowadzania na rynek małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Ma doświadczenie w tworzeniu biznesplanów oraz kalkulacji opłacalności nowo powstających biznesów. Doradza także w zakresie aplikowania o granty i środki na działalność badawczo-rozwojową dla firm.

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych oraz w przygotowywaniu prezentacji multimedialnych.


Posiada Certyfikat Zarządzania Projektami ILM5 - Level 5 Leadership and Management i doradza w zakresie cyklu życia projektów, w tym przede wszystkim odnośnie właściwego przygotowania projektów inwestycyjnych, sposobów oceny rezultatów i ewaluacji projektu.

W StartUp Booster prowadzi szkolenia z zakresu: finansów, prezentacji pomysłu biznesowego, tworzenia modeli biznesowych oraz przygotowywania wystąpień publicznych w biznesie.

Termin i miejsce szkolenia:
14.11.2019 r. godz. 17:30-19:00

Centrum Przedsiębiorczości Śląsk

ul. Warszawska 36/1

40-010 Katowice


✅ Rejestracja: Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli Pani/Pan kontaktuje się z nami pierwszy raz, prosimy o zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych w Fundacji
https://twojstartup.pl/ObowiazekInformacyjnyRODOFundacja23-05-2018.pdf

If you received this message for the first time please read Foundation's rules regarding personal data protection policy:
https://twojstartup.pl/Obowiazek-informacyjny-ENG.pdf

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
już niedostępne -