Kultura i Sztuka DIY, Majsterkowanie, Hobby

Spotkanie autorskie z Katie Davids

location icon
Książnica Pomorska im. Stanisława Staszica w Szczecinie ul. Podgórna 15/16, Szczecin
calendar icon
Od 24 sty 18:00 do 24 sty 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Katie Davids - urodziła się 11 października 1990 roku w Ostródzie. Studiowała i pracowała w Warszawie, a obecnie mieszka w Reykjaviku. Książki towarzyszą jej od najmłodszych lat i nie wyobraża sobie, aby raz na jakiś czas nie sięgnąć po dobry i wciągający kryminał. Jej pasją jest podróżowanie, a w szczególności zwiedzanie historycznych miejsc, w których czuć nutkę tajemniczości. Ponadto uwielbia zgłębiać kontrowersyjne i niewyjaśnione po dziś dzień zagadki przeszłości.
Jej debiutancka powieść "Ocaleni", która ukazała się na polskim rynku w lipcu 2021 roku. Kryminał "Po właściwej stronie" jest pierwszą powieścią autorki z tego gatunku.


Michael i Philip Taylor, bracia i prywatni detektywi, znani są z dużej skuteczności w rozwiązywaniu zleconych im śledztw, choć ich metody działania budzą sporo kontrowersji. Działając ryzykownie i często niezgodnie z prawem, wyprzedzają policję o krok w zdobywaniu kluczowych informacji.Gdy pewnego dnia przyjmują zlecenie od atrakcyjnej kobiety, której przyjaciel został oskarżony o zabójstwo, już od początku wszystko się komplikuje. Pomiędzy jednym z braci a klientką rodzi się uczucie, a policyjne śledztwo przejmuje wrogi detektywom policjant. Kiedy jeden z nich zostaje przyłapany na miejscu zbrodni, a wszystkie ślady wskazują na niego, trafia do aresztu. Tam, będąc zdanym wyłącznie na łaskę swojego wroga, próbuje udowodnić swoją niewinność. W tym celu stawia wszystko na jedną kartę, uciekając się do podstępu i manipulacji.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Spotkanie z Katie Davids
już niedostępne -