Zbuduj karmnik dla ptaków!

location icon
FabLab powered by Orange Twarda 14/16, Warszawa
calendar icon
Od 17 paź 10:00 do 17 paź 13:00

Odwiedźcie w FabLabie naszą stolarnię i zbudujcie razem z nami karmniki dla ptaków. Trzy godziny warsztatowe zostaną przeznaczone na podstawową naukę pracy z drewnem (klejenie, szlifowanie). Przygotowane wcześniej elementy wycięte na ploterze laserowym złożone stworzą nowy dom dla ptaków. Wspólnie zadbajmy o środowisko. Dodatkowo, podczas zajęć zobaczysz w jaki sposób korzystać z plotera laserowego.


Odbiorca: dzieci 10-15 lat 

ilość osób: 6 
rodzaj: jednorazowe
Termin: 17 października 
Godzina: 10:00-13:00 


Wprowadzone procedury w związku z COVID-19
W ramach organizacji zajęć w pracowni FabLab powered by Orange został przygotowany szereg wytycznych zwiększających bezpieczeństwo uczestników warsztatów. O wszelkich zasadach prowadzenia zajęć zostaną państwo poinformowani drogą e-mail.


W przypadku braku zebrania minimalnej ilości potwierdzeń obecności, zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć. Organizator powiadamia o tym fakcie Uczestników drogą elektroniczną 3 dni przed wyznaczonym terminem warsztatów. Potwierdzenia obecności są wysyłane do uczestników na min. tydzień przed planowanym wydarzeniem.

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na kilka dni przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa. wejsciówka

Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na kilka dni przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka". bilet REZERWOWY

jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka".

już niedostępne -