Rodzinne wakacje kajakiem po Pilicy (13-18 sierpnia)

location icon
Przystań Tomaszów Mazowiecki PCK 2/4, Tomaszów mazowiecki
calendar icon
Od 13 sie 17:00 do 18 sie 15:00

Zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby zbudować trwałą i silną relację z dzieckiem? Przeżyj wraz z nim WIELKĄ PRZYGODĘ! Nasz wspólny wyjazd to nie tylko rekreacja, nie tylko turystyka! Będą wspólne zajęcia, warsztaty!
Dlaczego warto tam być? Udział w spływie kajakowym organizowanym przez Fundację Życie to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także przygodowa wyprawa dla opiekuna z dzieckiem. To czas, w którym można porozmawiać bez pośpiechu, w odcięciu od codziennych obowiązków, od szkoły i pracy. To czas ograniczenia do minimum kontaktu z cywilizacją, budowania relacji z dzieckiem przez trud, wysiłek fizyczny, aktywny wypoczynek i wspólnie podejmowanie nowych zadań. To wiosłowanie, wodowanie, rozbijanie namiotu, posiłki na trawie i przy ognisku.


Program

Czas: 13 - 18 sierpnia 2019
13.08. (wtorek) przybycie na miejsce wieczorem, można też przyjechać w środę 14 sierpnia rankiem
18.08 (niedziela) - ok. godziny 15.00 - zakończenie spływu

Miejsce startu: Tomaszów Mazowiecki, Przystań, ul. PCK 2/4
Meta - gdzieś na Pilicy, a może na Wiśle :)

Uczestnicy: opiekun prawny i dziecko
Koszty uczestnictwa pokrywa nasz sponsor :) Zapewniamy bezpłatnie dla kajakowego duetu: udostępnienie wysokiej klasy sprzętu (kajaki, kamizelki, wiosła. namioty i karimaty, a także pokrowce, torby wodoodporne), pole namiotowe, parking dla samochodów, transport bagaży lądem, ciepły posiłek raz dziennie oraz śniadania. Posiłki w dniu przyjazdu we własnym zakresie, program integracyjno-edukacyjny dla całej ekipy.
W pakiecie dla duetu jest dwuosobowy kajak z oprzyrządowaniem (wiosła i kapoki). Zapewniamy namioty i karimaty. Trzeba mieć tylko własny śpiwór i plecak z osobistymi rzeczami oraz buty do sportów wodnych. Chętnych prosimy o zabranie śpiewników i gitary.Trasa spływu, będzie szczegółowo omawiana każdego dnia imprezy. Przewodnik przedstawi plan na następny dzień i określi godzinę pobudki. W ciągu dnia znajdzie się chwila na postój.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zapewniamy posiłki. W pakiecie uczestnika jest dwuosobowy kajak z oprzyrządowaniem (wiosła i kapoki), zapewniamy namioty i karimaty. Zapewniamy transport start-meta. Będzie nam towarzyszył samochód transportujący plecaki. wakacje kajakiem - 2 osoby zamówienie dotyczy 1 kajaka - 2-osobowego

Zapewniamy posiłki. W pakiecie uczestnika jest dwuosobowy kajak z oprzyrządowaniem (wiosła i kapoki), zapewniamy namioty i karimaty. Zapewniamy transport start-meta. Będzie nam towarzyszył samochód transportujący plecaki.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc