Rodzinny weekend kajakiem po Pilicy (4-5 maja)

location icon
Włoszczowa - Zalew Sulejowski Pilica, Włoszczowa
calendar icon
Od 3 maj 17:00 do 5 maj 15:00

Zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby zbudować trwałą i silną relację ze swoim dzieckiem? Przeżyj wraz z nim WIELKĄ PRZYGODĘ! Nasz wspólny wyjazd to nie tylko rekreacja, nie tylko turystyka! Będą wspólne zajęcia, warsztaty!
Dlaczego warto tam być? Udział w spływie kajakowym organizowanym przez Fundację Życie to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także przygodowa wyprawa dla rodzica z dzieckiem. To czas, w którym można porozmawiać bez pośpiechu, w odcięciu od codziennych obowiązków, od szkoły i pracy. To czas ograniczenia do minimum kontaktu z cywilizacją, budowania relacji między dzieckiem i rodzicem przez trud, wysiłek fizyczny, aktywny wypoczynek i wspólnie podejmowanie nowych zadań. To wiosłowanie, wodowanie, rozbijanie namiotu, posiłki na trawie i przy ognisku.


Program

Czas: 03.05-5.05.2018
03.05. (piątek) przybycie na miejsce wieczorem, można też przyjechać 4 maja rankiem
05.05 (niedziela) - ok. godziny 15.00 - zakończenie spływu

Miejsce startu: Włoszczowa -> Maluszyn
Meta - gdzieś na Pilicy :) ...

Uczestnicy: rodzic (mama lub tata) i dziecko (syn lub córka)
Koszty uczestnictwa obejmują pełną obsługę uczestników spływu duetu: udostępnienie wysokiej klasy sprzętu (kajaki, kamizelki, wiosła. namioty i karimaty, a także pokrowce, torby wodoodporne), pole namiotowe, parking dla samochodów, transport bagaży lądem, ciepły posiłek raz dziennie oraz śniadania i kolacje. Posiłki w dniu przyjazdu we własnym zakresie, program integracyjno-edukacyjny dla rodziców i dzieci.
W pakiecie uczestnika jest dwuosobowy kajak z oprzyrządowaniem (wiosła i kapoki). Zapewniamy namioty i karimaty. Trzeba mieć tylko własny śpiwór i plecak z osobistymi rzeczami oraz buty do sportów wodnych. Chętnych prosimy o zabranie śpiewników i gitary.Trasa spływu, licząca ok. 40km, będzie szczegółowo omawiana każdego dnia imprezy. Przewodnik przedstawi plan na następny dzień i określi godzinę pobudki. W ciągu dnia znajdzie się chwila na postój czy zakupy. Przewodnik będzie informował o mijanych sklepach i sklepikach. Codziennie po dopłynięciu i rozbiciu obozu zapraszamy na typowo spływowe atrakcje i program edukacyjny.

Miejsce startu znajduje się kilkanaście kilometrów od Włoszczowy. Macie więc jedyną w swoim rodzaju możliwość przyjechania na spływ Pendolino. :)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Zapewniamy posiłki. W pakiecie uczestnika jest dwuosobowy kajak z oprzyrządowaniem (wiosła i kapoki), zapewniamy namioty i karimaty. Zapewniamy transport start-meta. Będzie nam towarzyszył samochód transportujący plecaki. darowizna na cele statutowe - majówka kajakiem - 2 osoby

Zapewniamy posiłki. W pakiecie uczestnika jest dwuosobowy kajak z oprzyrządowaniem (wiosła i kapoki), zapewniamy namioty i karimaty. Zapewniamy transport start-meta. Będzie nam towarzyszył samochód transportujący plecaki.

dostępnych: 4

już niedostępne 316,00 zł -