Maksymalna efektywność metodą Kaizen - Warsztat otwarty KAIZEN - KRAKÓW - Aneta Wątor

location icon
Kraków Centrum, Kraków
calendar icon
Od 29 sty 10:00 do 29 sty 18:00
Odkryj filozofię KAIZEN

Aneta Wątor - warsztaty Kaizen Kraków Warszawa

改 Kai = zmiana
善 Zen = Dobra / Poprawa
改善 Kaizen = Ciągłe ulepszanie

Program warsztatu:

  1. Kaizen Basic: Filozofia Kaizen i jej zastosowanie.
  2. 10 zasad Kaizen i ich wdrożenia do życia i biznesu
  3. Muda - jak wyeliminować marnotrastwo czasu i pieniędzy
  4. Burza mózgów
  5. Produktywność w miejscu pracy metodą Kaizen
  6. Podsumowanie szkolenia, powtórka i ćwiczenia

Dlaczego warto nauczyć się stosowania Kaizen w życiu i w pracy?

Myślą przewodnią Kaizen jest ciągle ulepszanie życia w wielu aspektach. To przede wszystkim nieustanna poprawa wydajności, maksymalna eliminacja marnotrawstwa oraz skuteczne rozwiązywanie wszelkich problemów. To nie tylko sposób myślenia i zarządzania, ale także odpowiednia metoda komunikowania się. Liderzy Kaizen w firmach wpływają na optymalizację działań pracowników, zwiększają motywację i zaangażowanie w pracę.

Cel edukacyjny warsztatu:

  • zbudowanie świadomości na czym polega filozofia Kaizen, jakie techniki i narzędzia wykorzystuje oraz jakie korzyści generuje.
  • zastosowanie narzędzi Kaizen w życiu i w biznesie.
  • eliminacja marnotrawstwa czasu i pieniędzy w życiu i biznesie.

Cel biznesowy- co to da firmie w której pracujesz?

Umiejętność identyfikowania i eliminacji marnotrawstwa pomoże w zwiększeniu zysków i produktywności pracy. Pojawiające się problemy będą na bieżąco eliminowane. Wiedza na temat zasad, standardów i wizualizacji pomoże w sprawnym organizowaniu stanowisk pracy, zarządzaniu ludźmi, materiałami, informacją.

Dla kogo jest ten warsztat?

Grupą docelową są wszystkie osoby, które chcą podnieść jakość swojego życia i zdobyć wiedzę na temat Kaizen.

Korzyści indywidualne z udziału

Uczestnik po zakończeniu szkolenia będzie miał wiedzę, dzięki której będzie wpływał na efektywność pracy swojej i zespołu. Metodyka Kaizen pomoże mu zminimalizować koszty w firmie, zwiększyć produktywność swoją i zespołu, zwiększyć zyski. Ograniczone zostanie marnotrawstwo czasu i pieniędzy. Będzie miał świadomość na temat cech dobrego Lidera Kaizen i umiejętności wykorzystania ich w pracy.

Opis warsztatu

Nauczysz się, jak wykorzystując Biblię efektywności, czyli 10 zasad Kaizen, można każdego dnia szybciej i skuteczniej realizować swoje cele. Kaizen to prosta i skuteczna recepta na sukces dla ludzi na każdym etapie kariery, ponieważ pokazuje, jak zadając sobie odpowiednie pytania i patrząc w głąb siebie, można uzyskać najlepsze rezultaty.

Myślą przewodnią Kaizen jest ciągłe ulepszanie życia we wszelkich aspektach. Kaizen to idealny zestaw technik i konkretnych narzędzi do zastosowania od zaraz. Jeśli wciąż zaczynasz wprowadzać jakieś zmiany w swoim życiu i biznesie… i nic z nich nie wychodzi, to czas zmienić sposób działania.

Metoda Kaizen nie wprowadza rewolucji z dnia na dzień. Jest niekończącym się ulepszaniem ciągłego działania, dzięki temu widzisz, jakie zmiany zachodzą tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu. Możesz odrzucać to, co nie działa i zmieniać na to, co przyniesie efekty, bez ponoszenia wielkich strat pieniędzy i czasu.

Małymi krokami poprawiasz wydajność, komunikację, eliminujesz marnotrawstwo. Porzucasz perfekcjonizm, który Cię blokuje i jednocześnie każdego dnia starasz się ulepszać siebie i swój biznes. Mikrodziałania z każdym tygodniem nabierają rozpędu i wznoszą Cię coraz wyżej. Doświadczając małych sukcesów utrzymujesz swoją motywację na stałym poziomie, po prostu chce Ci się działać tu i teraz.

Więcej o trenerce i inne produkty Kaizen: www.anetawator.pl 

Dlaczego warto wybrać Anetę na mówcę dla Twojej firmy ? W swojej społeczności w internecie na portalach takich jak Instagram, Facebook czy Linkedin inspiruje ponad 50 000 osób.Na jej kursach i warsztatach uczestniczyło już ponad 3 500 osób.

Posiada 6 letnie doświadczenie w prowadzeniu inspirujących szkoleń i wystąpień dla dużych grup (od kilkudziesięciu do ponad 700 osób), na których potrafi w krótkim czasie w interesujący i angażujący sposób przekazać motywujące treści i zarazić pozytywną dawką energii.

Inspiruje do osiągania szczęścia osobistego oraz sukcesów zawodowych metodą małych kroków Kaizen. Jest mówcą motywacyjnym, trenerem rozwoju osobistego i zawodowego, autorką książek oraz narzędzi rozwojowych. Wkład w życie innych to jedna z najważniejszych wartości jakimi kieruje się w życiu.

Napisz do nas mail i zaproś Anetę na wystąpienie do Twojej firmy: kontakt@anetawator.pl

Pobierz szczegółową ofertę wystąpienia dla firm TUTAJ

Z Anetą współpracę nawiązały Firmy

Anta Wątor Kaizen Warsztaty Współpraca

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na szkolenie
już niedostępne 899,00 zł -
Cena zawiera dodatkowo konsultacje 1:1 z trenerką (czas trwania ok 1,5h online, lub w biurze trenerki w Krakowie) Bilet na szkolenie VIP

Cena zawiera dodatkowo konsultacje 1:1 z trenerką (czas trwania ok 1,5h online, lub w biurze trenerki w Krakowie)

już niedostępne 1 499,00 zł -