Rozwój osobisty Sport

Język ruchu w pracy i życiu osobistym. Myślące ciało i ucieleśniona myśl. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

location icon
Szkoła Tańca Lider ul. Wojciecha Żywnego 10, Lublin
calendar icon
Od 27 maj 17:00 do 27 maj 20:00


UWAGA! Ze względu na zmianę formy spotkania zapraszamy do zapisów https://app.evenea.pl/event/jezykruchulbn/


Po dłuższej przerwie, wraz z wiosną zaczynamy spotkania Dyskusyjnego Klubu Coachingu. Tym razem poza rozmową zapraszamy do pracy z ruchem. 

Czy zadajesz sobie takie pytania:

 • W jaki sposób świadomość ciała i ruch może pomóc w pracy z ludźmi? 
 • Jaki może być przykład pracy łączącej ruch i myślenie? 
 • Na co wartościowego możemy się otworzyć stając się bardziej świadomi tego, że żyjemy w ciele i ono nam nieustannie coś komunikuje?

To spotkanie jest dla Ciebie jeśli:

 • chcesz poszerzyć swoją wiedzę i świadomość w obszarze pracy łączącej sferę poznawczą, emocjonalną i cielesną i zdobyć kilka cennych doświadczeń z zakresu języka ruchu,
 • jesteś gotowa/y otworzyć się na empatię kinestetyczną, wrażliwość i ruch.

Warsztat bazuje na kompleksowym podejściu - języku ruchu - Laban Bartenieff Movement System. W czym przydaje się znajomość języka ruchu?Język ruchu wspiera połączenie między ciałem, emocjami a umysłem. Dzięki doświadczeniu i zrozumieniu ruchu zyskujemy większe połączenie ze sobą i innymi. Przez odczucie tego, że wszystko, co jest cielesne ma swoje odzwierciedlenie w umyśle, a to co myślimy oddziałuje na to, jak się czujemy emocjonalnie i fizycznie, możemy doświadczać bycia całością. Uczymy się szacunku, wrażliwości i otwarcia na szerszą perspektywę. Język ruchu wspiera wyjście ze starych nawyków i schematów w konstruktywny sposób.

Co zyskasz uczestnicząc w spotkaniu?
 • Podczas warsztatu będzie możliwość praktycznego doświadczenia różnych aspektów ruchu i zaobserwowania ich związku z psychiką i emocjami. Poruszymy się z kilkoma konkretnymi jakościami ruchowymi,  które wiążą się m.in. podejmowaniem decyzji, uwagą, kontrolą i wyrażaniem emocji. 
 • Zaproszę do ciekawego doświadczenia: pracy z myślą, przekonaniem poznawczej połączonej z ruchem i ucieleśnieniem na przykładzie przekonania. 
 • Pogłębienie empatii kinestetycznej - praktyka bycia w relacji wzbogaconej o kontakt niewerbalny.

Jak się przygotować do warsztatu?

 • Na pewno zakładając wygodne, niekrępujące ruchów ubranie. Najlepiej spodnie typu dresowego, można być w skarpetkach lub obuwiu na płaskim obcasie (prosimy o zabranie obuwia na zmianę). Warto wziąć ze sobą niegazowaną wodę do picia.
 • Sprawność fizyczna i doświadczenie w technikach ruchu nie są wymagane. Ważna jest gotowość do świadomego skupienia się na ciele. Każdy ruch jest dobry, jeśli jest prawdziwy. Nieraz spotykam się z informacją, że ktoś się nie porusza. Nie jest to prawdą, gdyż póki żyjemy, to oddychamy, a to już jest ruch!

Na spotkanie zapraszamy coachów, trenerów, psychologów, nauczycieli, pedagogów, menedżerów oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym.


Prowadząca:

Aga Sokołowska od kilkunastu lat pracuję jako trenerka, nauczycielka języka ruchu w podejściu Laban/Bartenieff, psychoterapeutka i superwizorka terapii tańcem i ruchem. Jestem zafascynowana tym, jak świadomy kontakt z ciałem może otworzyć na pełniejsze i radośniejsze życie. Od kilkunastu lat wspieram tych, którzy chcą odczuwać i rozumieć życie, włączając w nie świadomość ciała. Przez ostatnie 17 lat prowadziłam liczne grupy rozwoju osobistego "Wytańczając język ciała" oraz "Treningi Świadomości: ciała, emocji, myśli, relacji" (oparte o LBMS I DMT) dla ludzi, którzy chcą zrozumieć lepiej siebie i pełniej żyć. Od 9 lat dodatkowo superwizuję pracę trenerów, terapeutów i arteterapeutów. Stworzyłam i współprowadzę razem z mistrzynią analizy ruchu Karen Studd /współautorka książki "EveryBody is a Body"/ roczny Kurs: Świadome ciało, język ruchu. Wykorzystanie języka ruchu i technik terapii tańcem w rozwoju własnym i pracy z ludźmi. Napisałam kilka rozdziałów do dwóch książek wydanych przez GWP o psychoterapii tańcem i ruchem w pracy indywidualnej i grupowej. www.agasokolowska.com


Logistyka:

 • koszt uczestnictwa: 50 zł*
 • członkowie Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu - bezpłatnie (wymagana weryfikacja członkostwa)
 • zapisy i wpłaty wyłącznie przez portal evenea 
 • liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat
 • miejsce: Szkoła Tańca Lider, ul. Wojciecha Żywnego 10, 20-845 Lublin
* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana.


Zapraszamy

Organizator: Izba Coachingu Oddział Lubelski
Aleksandra Gospodarek -Izba Coachingu
aleksandra.gospodarek@ic.org.pl


       

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet płatny

dostępnych: 0

Wyprzedane 50,00 zł Wyprzedane
  bilet bezpłatny dla członka Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu

dostępnych: 0

Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc