Jesienne dary z pomorskiego pola i lasu - spacer

location icon
Miejskie Hale Targowe w Gdyni ul. Wójta Radtkego 36, Gdynia
calendar icon
Od 3 paź 9:30 do 3 paź 10:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na autorski spacer kulinarno-edukacyjny "Jesienne dary z pomorskiego pola i lasu", w ramach szóstej edycji "Święta Hal Targowych w Gdyni"

Udział BEZPŁATNY!

Czas: 3.10. 2020 r., godz. 9:30

Start: plac przed Halą Łukową

Spacer z przewodnikiem będzie magiczną podróżą po gdyńskich Halach i wyjątkowych jedenastu stoiskach, które pokażą nam, a ich właściciele opowiedzą jak się produkuje, wyrabia, konserwuje, wekuje i kisi dary pomorskiej natury.

Pojawią się świeże owoce, warzywa, pieczywo, ciasto, ryby, a nawet nalewki, które codziennie dostarcza się na stoiska. Na każdym z nich coś spróbujemy, a degustacja obejmie szeroki wachlarz darów natury i lokalnych wyrobów, przygotowywanych dla wszystkich gdynian i przyjezdnych. Morze i jezioro zaoferuje nam coś wyjątkowego. Będą produkty śniadaniowe, coś na deser i tradycyjne wyroby z mięsa.

Spróbujemy także wyjątkowego daru, bo… skosztujemy ojca wszystkich odmian naszych współczesnych jabłek - klasycznej odmiany polskich jabłek "koszteli".

W czasie spaceru zdobędziemy informacje oraz doświadczenia potrzebne do wygrania naszych trzech konkursów! W tym celu zachęcam do zapoznania się z programem wydarzenia "VI Święto Hal Targowych w Gdyni"

Zapraszam!

Arek Brzęczek

Podczas imprezy organizatorzy proszą o zastosowanie się do wytycznych związanych z obostrzeniami COVID-19, zawartych w Regulaminie imprezy (www.arg.gdynia.pl / zakł. 'dopobrania')

Fb / haletargowegdynia

www.haletargowegdynia.pl

fot. P. Kozłowski / ARG

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny
już niedostępne -