Muzyka i Taniec Koncerty, Festiwale, Rozrywka

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020

location icon
Park Sybiraków Broniewskiego, Rzeszów
calendar icon
Od 20 wrz 18:00 do 20 wrz 22:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2020, który odbędzie się 20 września 2020 r. o godz. 18:00 w Parku Sybiraków na os. Baranówka w Rzeszowie. Śpiewamy najpiękniejsze pieśni i piosenki religijne uwielbiając Pana Boga w wielkiej Rodzinie Jednego Serca Jednego Ducha.

W tym roku z racji pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 zachowujemy zasady zapewniające bezpieczeństwo artystów i uczestników Koncertu. Liczba uczestników jest ograniczona do 5000. Uczestnictwo w Koncercie jest możliwe tylko po wypełnieniu niniejszego formularza. Mając na uwadze ograniczoną liczbę miejsc, w razie rezygnacji prosimy o krótką informację na adres: fundacja@jednegoserca.pl. Dziękujemy! 

Udając się na Koncert należy zapoznać się z REGULAMINEM oraz wziąć ze sobą:

1. Wydrukowany bilet, który otrzymają Państwo w formie elektronicznej po zarejestrowaniu się na wydarzenie
2. Uzupełnione i podpisane oświadczenie o stanie zdrowia w dniu Koncertu - POBIERZ

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Przy wejściu na plac koncertowy uczestnicy okazują bilet rejestracji, ankietę o stanie zdrowia, podlegają dezynfekcji rąk, badaniu temperatury ciała, okazują lub jeśli nie mają otrzymują maseczki/przyłbice.

Uczestnicy mają obowiązek zakrywania ust i nosa, zachowania odległości co najmniej 1,5 m od innych osób, z wyjątkiem uczestnika z dzieckiem poniżej 13 roku życia, osoby z orzeczeniem niepełnosprawności, z orzeczeniem potrzeby kształcenia specjalnego, lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie lub osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących. 

Rejestracji na wydarzenie podlegają wszyscy uczestnicy - również dzieci.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny

dostępnych: 4

już niedostępne -