Języki programowania Nauka i Edukacja Kursy online

CODE:ME || JavaScript + React - kurs zdalny

location icon
Fundacja CODE:ME kurs zdalny
calendar icon
Od 25 lis 17:00 do 25 lis 17:00
ticket icon
Od 2 870,00 zł
Do udziału w kursie wystarczy komputer z łączem internetowym i mikrofon. Fajnie, masz kamerkę, ale spokojnie, nie jest ona niezbędna.

Zajęcia online na żywo

Zajęcia prowadzone są zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, dzięki czemu zachowujesz regularność i motywujesz się do systematycznej nauki. Określone terminy zajęć sprawiają, że możesz rozplanować swoje działania w ciągu dnia i z góry zorganizować czas na naukę (nie znajdziesz wymówki by przełożyć naukę na inny dzień…).

Kontakt z trenerem w trakcie zajęć

Trener jest cały czas do Twojej dyspozycji w trakcie zajęć. W każdej chwili możesz zadać pytanie przez mikrofon, za pośrednictwem czatu prywatnego, a także ogólnego. Możesz także skorzystać z opcji współdzielenia ekranu, aby pokazać, w którym momencie wystąpił błąd.

Zdalne hackathony

W trakcie każdego z kursów odbywają się sobotnie hackathony, podczas których masz możliwość zdobycia umiejętności pracy grupowej przy wspólnym projekcie. Praca nad projektem jest symulacją codziennej pracy programistów i testerów.

Monitoring postępów

Bardzo ważnym elementem w nauce jest praca własna poza zajęciami. Trenerzy przygotowują zadania domowe, których celem jest utrwalenie materiału z zajęć i monitorowanie postępów.

Grupy maksymalnie 15 osobowe

Mimo, że przestrzeń online pozwala nam na dużą liczbę uczestników, to postanowiliśmy utrzymać grupy na poziomie maksymalnie 15 uczestników, dzięki czemu trenerzy będą mogli poświęcić uwagę każdemu z kursantów.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  CODE:ME | JavaScript + React od podstaw
Wyprzedane 2 850,00 zł Wyprzedane
  CODE:ME || JavaScript + React od podstaw
Wyprzedane 2 870,00 zł Wyprzedane
  CODE:ME || JavaScript + React od podstaw - early birds
Wyprzedane 2 850,00 zł Wyprzedane