Zarządzanie

Webinar - Jak zaplanować ekosystem szkoleniowy w firmie w kontekście aktualnych wyzwań HR?

location icon
online
calendar icon
Od 16 lut 9:00 do 16 lut 10:30

Zapisz się na bezpłatny webinar! 

Praca on-line, mały budżet i brak czasu na szkolenia - to aktualnie największe wyzwania HR - oprócz rekrutacji. Dodatkowo nowa rzeczywistość wymaga od nas zmiany podejścia do rozwoju pracowników. Szkolenia, warsztaty stacjonarne nie są w stanie wspierać codziennego podnoszenia kompetencji. Jednocześnie sam format digitalowy, mimo iż może zapewnić nam dostęp do najświeższej wiedzy, z dowolnego tematu, w wybranym przez nas miejscu i czasie - nie jest w stanie rozwijać kompetencji społecznych - tak istotnych w obecnych czasach.

O największych wyzwaniach HR w średnich i dużych firmach opowiemy na podstawie wywiadów zrealizowanych we wrześniu 2021. Przeprowadziliśmy ankiety wśród działów HR z blisko 100 średnich i dużych firm w Polsce. Zadaliśmy trzy pytania związane z aktualnymi wyzwaniami,  frustracjami i celami w obszarze rozwoju pracowników na 2022.


Podczas webinaru porozmawiamy o tym, jak możemy sobie z nimi poradzić mając świadomość, że rozwój kompetencji pracowników to konieczność, szczególnie w sytuacji ciągłej zmiany. 

Nasze spotkania:

  • Są w formule porannej kawy (spotykamy się o godz. 9:00)
  • Nie są nagrywane (dla Waszego komfortu wypowiedzi)
  • Po części oficjalnej zapraszamy do 30 minut networkingu - wtedy obecność jest możliwa tylko z odsłoniętymi kamerkami, chcemy Was poznać i żebyście mogli poznać się nawzajem
  • Opatrzone są bonusem-niespodzianką dla każdego z uczestników

Adresaci webinaru

Pracownicy HR i przedstawiciele dużych, małych i średnich firm odpowiedzialnych za szkolenia pracownicze.

O prowadzącej

Kamila Kowalska: współzałożycielka i wiceprezes Human Partner, wiceprezes VR/AR Association w Polsce w latach 2018-2020 członek zarządu klastra ITCorner zrzeszającego innowacyjne firmy z branży technologicznej. Ekonomiczne wykształcenie potwierdzone na Uniwersytecie Wrocławskim i w Szkole Głównej Handlowej, w połączeniu z ponad 16-letnim doświadczeniem w konsultingu powoduje, że znakomicie rozumie trendy rynkowe. Stale podnosi swoją wiedzę, skończyła programu Management oparty na licencji Harvard Business Review oraz studia Talent Management in Tech Companies na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Warunki udziału

Udział w webinarium jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia. Na wydarzenie nie kwalifikują się pracownicy firm, które należą do bezpośredniej konkurencji dla organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie w wydarzeniu może decydować kolejność logowania. SPOTKANIE NIE BĘDZIE NAGRYWANE. ZAPRASZAMY DO ZOBACZENIA SIĘ Z NAMI "NA ŻYWO". 


Organizator

Human Partner - firma konsultingowo-szkoleniowa. Poprzez szkolenia oferujemy Klientom pozytywne zmiany w ludziach i w całym przedsiębiorstwie. Myślimy długodystansowo, kompleksowo i efektywnie.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie tworzenia dedykowanych programów rozwojowych dla pracowników. Potwierdzeniem tego jest zdobycie w 2018 roku międzynarodowej nagrody Komisji Europejskiej - VET EXCELLENCE AWARDS - Training at work Award 2018.

>>ZOBACZ NASZE CASE STUDIES

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wydarzenie bezpłatne Webinar - Jak zaplanować ekosystem szkoleniowy w firmie w kontekście aktualnych wyzwań HR?

Wydarzenie bezpłatne

Wyprzedane Brak wolnych miejsc