Finanse i Inwestycje Nauka i Edukacja Rodzina i relacje międzyludzkie

Jak założyć żłobek lub przedszkole z funduszy unijnych - szkolenie z Klaudyną Cichocką-Volkov

location icon
Łobuziaki Maślicka 148, Wrocław
calendar icon
Od 19 lis 10:00 do 19 lis 17:00

Szkolenie edukacyjne z ekspertką w temacie edukacji przedszkolnej oraz żłobkowej - Klaudyną Cichocką-Volkov.

Chcesz dowiedzieć się, jak założyć własny żłobek? A może zastanawiasz się, jak otworzyć własne przedszkole i gdzie szukać środków finansowych na swoją działalność? Tego dowiesz się na moim szkoleniu edukacyjnym: Jak założyć żłobek lub przedszkole z funduszy unijnych?

Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia. Dostarczę Ci know-how i krok po kroku przeprowadzę Cię przez cały proces zakładania własnej placówki.


Na szkoleniu dowiesz się:

  • kto może prowadzić żłobek, a kto przedszkole,
  • gdzie szukać dotacji, jak napisać wniosek i uzyskać dofinansowanie na własny żłobek lub przedszkole,
  • jak to wygląda od strony prawnej, jakie wymagania musisz spełnić, aby otworzyć własną placówkę,
  • jakie warunki techniczne dotyczą żłobka, a jakie przedszkola oraz jakie są wymagania lokalowo-sanitarne i przeciwpożarowe,
  • i co musisz po kolei zrobić, aby Twój plan się powiódł.


Dla kogo jest to szkolenie?

Zarówno dla osób osób, które chcą otworzyć własny żłobek, jak i dla tych, które chcą otworzyć własne przedszkole i dowiedzieć się, jak uzyskać dofinansowanie na założenie i prowadzenie własnej placówki.

Kiedy?

Sobota, 19 listopada, godz. 10-17

Kompleks Łobuziaki, ul. Maślicka 148, 54-107 Wrocław

Koszt:590 zł

Ilość miejsc ograniczona!

Prowadząca: Klaudyna Cichocka-Volkov

Jestem właścicielką sieci żłobków i przedszkoli Łobuziaki. Ekspertką w temacie edukacji przedszkolnej oraz żłobkowej. Z sukcesem dobieram i zarządzam kadrą pracowniczą, współpracuję z rodzicami, realizuję programy wychowawczo-opiekuńcze, pozyskuję dofinansowania na otwarcie i prowadzenie przedszkoli i żłobków oraz rozbudowuję placówki. Z pasją tworzę innowacyjną edukację, która jest trampoliną dla naszych dzieci do lepszego świata.Moja firma istnieje na rynku edukacyjnym już od 2011 roku, kiedy to założyłam swój pierwszy punkt przedszkolny. Będąc na drugim roku studiów Zarządzania Firmą, postanowiłam założyć własną działalność gospodarczą. I tak też się stało. Od tamtej pory sukcesywnie rozbudowuję swoją sieć, idąc za rosnącym zapotrzebowaniem rodziców moich podopiecznych. Aktualnie posiadamy 6 placówek: dwa niepubliczne żłobki, dwa publiczne przedszkola, jeden punkt przedszkolny we Wrocławiu oraz Nysie, a od września 2020 prowadzimy naszą pierwszą szkołę podstawową. Ciągle się rozwijamy.

Więcej o mnie znajdziesz na https://cichocka-volkov.pl/ i https://www.facebook.com/klaudynacichockavolkov/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  szkolenie - Jak założyć żłobek lub przedszkole - szkolenie z Klaudyną Cichocką-Volkov - bilet dla 1 osoby na 19 listopada 2022
już niedostępne 590,00 zł -