Zarządzanie

Webinar: Jak utrzymać zdrowy zespół w trakcie pandemii

location icon
calendar icon
Od 29 kwi 12:00 do 29 kwi 13:30

Zapisz się na bezpłatny webinar! 

Zmęczenie i przepracowanie udziela się Tobie i Twoim pracownikom? Microsoft przyjrzał się szczegółowo zawodowym interakcjom 30 tys. użytkowników swoich produktów. Odnotowano, że spędzają oni obecnie aż dwukrotnie więcej czasu na spotkaniach online i przyjmują o 50% więcej wiadomości. Do tego ponad 50% z nich sygnalizuje, że jest przemęczona.

Nic w tym dziwnego, skoro okazało się, że w czasie pandemii pracowali dziennie średnio od 49 minut do 3 godzin dłużej niż zazwyczaj i to przy zwiększonej intensywności pracy!

Zobacz, jak utrzymać zdrowy zespół w trakcie pandemii. Na webinarze nasza trenerka pokaże Ci model 5 dysfunkcji pracy zespołowej Lencioniego i zainspiruje do wdrożenia danego modelu w pracy zdalnej i hybrydowej.

Podczas spotkanie dowiesz się: 

  • czym różni się od siebie praca w pandemii od pracy w bardziej przyjaznych warunkach?
  • na czym polega praca nad zdrowym i zaangażowanym zespołem wg Patricka Lencioniego?
  • jak wykorzystać model 5 dysfunkcji pracy zespołowej podczas pracy w pandemii


Adresaci webinaru:

Webinar dedykowany dla wszystkich tych, którzy zarządzają zespołami, prowadzą projekty, współpracują w zespołach.

O trenerce

Maja Lose - trenerka biznesu, konsultantka, tutorka. Absolwentka kierunku Zarządzanie i Marketing na Politechnice Wrocławskiej oraz Podyplomowego Studium Pedagogicznego. Zdobyła doświadczenie managerskie pracując w międzynarodowej firmie oraz prowadziła proces restrukturyzacji w spółce należącej do dużej polskiej grupy kapitałowej. Wpiera pracowników firm w budowaniu kompetencji XXI wieku takich jak: odporność na zmiany, współpraca, kreatywność i kompetencje liderskie. Autorka scenariuszy zgrywalizowanych szkoleń oraz programów rozwojowych opartych o VR. Jako praktyk najczęściej pracuje z managerami.

Prowadziła szkolenia m.in. dla: Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii, Kuehne Nagel, DSV Logistic, Inter Cars, Santander Consumer Bank, Orbis, Ferrero, Kompania Piwowarska, ORANGE, ING Bank Śląski, Pneumat, UNITY, Luxmed, BNP Parribas

Specjalizacja trenerska: kompetencje liderskie dla managerów i pracowników, akademie managera na różnych poziomach, zarządzanie zmianą, budowanie twórczego środowiska pracy. 


Warunki udziału

Udział w webinarium jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie w wydarzeniu może decydować kolejność logowania.


Organizator

Human Partner - firma konsultingowo-szkoleniowa. Poprzez szkolenia oferujemy Klientom pozytywne zmiany w ludziach i w całym przedsiębiorstwie. Myślimy długodystansowo, kompleksowo i efektywnie.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie tworzenia dedykowanych programów rozwojowych dla pracowników. Potwierdzeniem tego jest zdobycie w 2018 roku międzynarodowej nagrody Komisji Europejskiej - VET EXCELLENCE AWARDS - Training at work Award 2018.

>>ZOBACZ NASZE CASE STUDIES

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wydarzenie bezpłatne Webinar: Jak utrzymać zdrowy zespół w trakcie pandemii

Wydarzenie bezpłatne

Wyprzedane Brak wolnych miejsc