Marketing Komunikacja i wystąpienia publiczne

Jak relacjonować wydarzenia na Facebooku?

location icon
calendar icon
Od 20 paź 17:00 do 20 paź 17:00

Jak relacjonować wydarzenia na Facebooku?

Spotkanie skierowane do działów komunikacji i marketingu organizacji pozarządowych oraz instytucji kultury.


Odpowiemy na pytania:

  • Jak zarządzać zespołem podczas wydarzeń?
  • Jak wykorzystać potencjał wydarzenia budując społeczność?
  • Jakie przestrzenie Facebooka wykorzystywać i w jakim celu?
  • Jak analizować wyniki po wydarzeniu?

Pokażemy:

  • przykłady dobrych praktyk relacjonowania działań
  • listę kont, które warto obserwować.

Spotkanie poprowadzą: Celina Bojakowska Community & Engagement Manager oraz Michalina Kaczmarek Community & Pr Specialist.

💫Celina Bojakowska - teamliderka podczas jednych z największych wydarzeń dla organizacji pozarządowych w Polsce! Zarządzała komunikacją na Facebooku podczas takich wydarzeń jak: 26 Pol'and'Rock Festival ONLINE, 28. Finał WOŚP czy Festiwal Sektor 3.0 ONLINE! Na co dzień zajmuje się budowaniem wizerunku w sieci polskich organizacji pozarządowych tj. Sieć Przedsiębiorczych Kobiet czy Centrum Cyfrowe oraz doradztwem z zakresu komunikacji w Internecie. 

Studentka biotechnologii, która w tworzeniu angażujących treści w social media odnajduje się̨ równie dobrze jak w laboratorium, aktywistka Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, który również wspiera komunikacyjnie.💫Michalina Kaczmarek- Social media i szeroko pojęty digital marketing to jej pasja. Na co dzień studentka stosunków międzynarodowych o specjalności International Marketing, czyli połączenia zajęć kreatywnych, teorii marketingowej z wiedzą dotyczącą stosunków międzynarodowych.

Pisanie angażujących tekstów i tworzenie kreatywnych rozwiązań to cel jej działań. Początek przygody z Internetem rozpoczęła przez tworzenie komunikacji dla koła naukowego i wspieranie promocji jego projektów. Wspólnie z zespołem jednego z nich "Zbudujmy Razem Serce" zainicjowała powstanie muralu na jednym z łódzkich akademików, dzięki konkursowi Mastercard "bezcenne niespodzianki".

Wolontariuszka redakcji internetowej Fundacji WOŚP i Pol'and'Rock Festival, gdzie ostatnio zajmuje się nowym dynamicznie rozwijającym się kanałem TikTok. Przez pracę na tym narzędziu komunikacji rozwija swoje umiejętności w kręceniu materiałów wideo oraz relacjonowania wydarzeń.


🌟Jeśli jesteś członkiem/członkinią grupy https://www.facebook.com/groups/laskanebeskaprzyjaciele otrzymasz kod rabatowy na wydarzenie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Chcę wiedzieć więcej!
Wyprzedane 30,00 zł Wyprzedane