JABŁKO W BUTELCE - 4. urodziny Conceptu Stu Mostów!

location icon
Browar Stu Mostów Jana Długosza 2, Wrocław
calendar icon
Od 18 lip 14:00 do 18 lip 16:00

W połowie lipca na #Długosza2 świętować będziemy 4. urodziny Conceptu Stu Mostów!

Dla tych z Was, którzy są spragnieni nie tylko dobrego smaku, ale i wiedzy na jego temat, przygotowaliśmy warsztaty, podczas których będziecie mogli poszerzyć swoje sensoryczne horyzonty.

W sobotę o 14:00 zapewnimy Wam niecodzienną okazję poznania tajników produkcji cydru rzemieślniczego - bezpośrednio od profesjonalnych cydrowników. Zespół Cydrowni Chyliczki podzieli się z Wami zgłębianymi od dawna tajnikami produkcji cydru i wykorzystywanych w jego trakcie surowców.


W ramach warsztatu dowiecie się jakie są kryteria doboru owoców, warunki właściwej fermentacji oraz dojrzewania. Na koniec oczywiście będziecie mieli okazję spróbować efektów ich pracy podczas degustacji wyrobów marki!

Zapraszamy do zapisów!

*Ilość miejsc ograniczona

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Wymiana biletu na inne warsztaty możliwa jest najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed eventem. Aby tego dokonać prosimy o zgłoszenie sprawy mailowo na adres: rezerwacje@100mostow.pl JABŁKO W BUTELCE

Wymiana biletu na inne warsztaty możliwa jest najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed eventem. Aby tego dokonać prosimy o zgłoszenie sprawy mailowo na adres: rezerwacje@100mostow.pl

Wyprzedane 15,01 zł Wyprzedane