Języki programowania IT i Nowe technologie Polityka i Gospodarka

IT Depends #6: Animacje CSS - Jak tchnąć życie w Internet? - Online Edition

location icon
Online
calendar icon
Od 5 lis 18:00 do 5 lis 22:00

IT Depends #6: Animacje CSS - Jak tchnąć życie w Internet? - Online Edition

Cześć!

Zapraszamy na szóstą edycją meetupu IT Depends, ponownie w formie zdalnej!

      Szkoda czasu na uczestniczenie w kolejnym webinarze, który omawia w kółko te same tematy. No powiedz, że nie. Co powiesz jednak na spotkanie, które omawiać będzie temat stosunkowo niszowy, ale jednak przydatny w codziennej pracy? Coś, co pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu i sprawić, że Twoje strony i aplikacje przestaną być nudne?

      Zero lania wody, same konkrety. W takim celu powstał nasz meetup IT Depends. To już kolejne spotkanie z cyklu, w którym postaramy się przekazać praktyczną, sprawdzoną i popartą doświadczeniem wiedzę. Tym razem na celownik bierzemy animacje CSS. Spokojnie, jeżeli dopiero stawiasz pierwsze kroki w webdevelopmencie, to i tak nie powinieneś mieć problemów ze zrozumieniem tematu. Zaczniemy od totalnych podstaw, a dopiero później przejdziemy do nieco bardziej zaawansowanych technik.

      Całe spotkanie będzie składać się z trzech etapów.

  1. Wprowadzenie do animacji CSS z Radkiem Madeckim.
  2. Rozszerzenie wiedzy o techniki zaawansowane, w tym optymalizację z Kamilem Boreckim.
  3. Warsztat, podczas którego będziecie mieć okazję sprawdzić, ile udało Wam się nauczyć, ale przede wszystkim dobrze się bawić i zebrać wartościowy feedback od mentorów.
Oto prelegenci 6 edycji IT Depends!
Radek MadeckiKamil Borecki
Nie wiesz jak dołączyć do wydarzenia IT Depends #6? Masz 2 opcje!
  1. Dołącz do meetup'u pobierając bilet z Evenea. Pozwoli Ci to na dostęp do warsztatów jako aktywny uczestnik. W części warsztatowej będziesz miał możliwość udzielania się, zadawania pytań, rozwiązywania zadań wspólnie z prelegentami.
  2. Dołącz poprzez live stream na Facebook'u. Uczestniczenie poprzez tę formę w meetup'ie nie wymaga posiadania biletu, jednak ogranicza się wyłącznie do biernego uczestnictwa. Tym samym będziesz mógł wysłuchać prezentacji prelegentów, przyglądać się części warsztatowej oraz dodawać komentarze, czy pytania na czacie.
Ilość biletów jest ograniczona : 25 biletów.
Bądźcie z nami!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc