Języki programowania IT i Nowe technologie

IT 5 - IT Piątki #9

location icon
Fundacja CODE:ME Zdalnie
calendar icon
Od 19 lis 18:00 do 19 lis 20:00
ticket icon
Od 0,00 zł

IT 5 to spotkania, podczas których nasi prelegenci będą poruszać tematy związane z szeroko pojętą branżą IT. Nie zabraknie tematów związanych z pierwszymi krokami stawianymi w programowaniu i testowaniu, jak i zagadnień, dla tych którzy mają je już za sobą.


Ideą wydarzenia jest chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a także poznanie się bliżej, a w przyszłości może tworzenie wspólnych projektów. ;)

Harmonogram wydarzenia*: 

▪ 18:00 - startujemy! 🚀

▪ 18:00 - 18:45 - Aleksander Gruszczyński -  Co pomogło mi na początku programistycznej drogi

▪ 18:45  - 19:15 - Albert Pałka: Mieliśmy lecieć w kosmos, a pojechaliśmy do Radomia. Kilka słów o tym, czym zajmuje się Project Manager i dlaczego parzenie kawy jest częścią naszej pracy.

▪ 19-15 - 20:00 -  Andrzej Kopeć: 3 lata ze Scalą (i jak to się ma do TS)
Ponad 3 lata temu postanowiłem uczynić Scalę moim głównym językiem. Unikalny zestaw cech i narzędzi dostępny w tym języku sprawia, że pewne interesujące wzorce są tutaj na porządku dziennym. Co ciekawe - niektóre z nich bardzo elegancko się przekładają na kod JS/TS (i nie tylko). Podczas prezentacji pokażę najważniejsze, wg. mnie, lekcje z tych 3 lat, które przekładają się na inne języki

*godziny prelekcji mogą różnić się +/- 15 minut


📅 Szczegóły wydarzenia:
kiedy -> 19.11.2021
start -> 18:00
gdzie -> Online!
zapisy -> wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy


Prelegenci:


Albert Pałka

Z IT związany od 5 lat jako Project Manager z doświadczeniem w software house'ach oraz produkcie. Fan suchych żartów, opiekun pluszowych gołębi i posiadacz jednego drzewka - LEGO Bonsai. Obecnie Product Owner w Just Join IT ( justjoin.it).
Aleksander Gruszczyński

Pracę rozpoczynał jako nauczyciel matematyki, a następnie przez kilka lat prowadził zajęcia z konstruowania i programowania robotów używając klocków LEGO. W międzyczasie rozwijał się jako programista aplikacji webowych, ostatecznie wiążąc swoją karierę z językiem Python. Aktualnie pracuje jako Python Developer w PGS Software S.A.Andrzej Kopeć

Kiedyś - głównie JS/TS. Teraz - głównie Scala i wszystko, co się wiąże z silnie typowanym programowaniem funkcyjnym. Niezmordowany fan kolarstwa o każdej porze dnia i roku.

Wydarzenie poprowadzi Karolina Best - team manager w CODE:ME. Organizatorka i koordynatorka eventów oraz pomysłodawczyni IT Piątku


Masz pytania? Napisz do Karolina karolina.best@codeme.pl

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami:  https://www.facebook.com/FundacjaCODEME/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zakup biletu na bezpłatne wydarzenie online - IT5! IT 5 - IT Piątki 9

Zakup biletu na bezpłatne wydarzenie online - IT5!

już niedostępne -