Języki programowania IT i Nowe technologie

IT 5 - IT Piątki #6 - pogadajmy z ekspertami o branży IT

location icon
Fundacja CODE:ME Zdalnie
calendar icon
Od 14 maj 17:00 do 14 maj 18:00

IT 5 - pogadajmy o przyszłości branży IT z Alexanderem Nawrockim i Pawłem Apanasewiczem.


Czym są IT Piątki? IT 5 to spotkania, podczas których nasi prelegenci będą poruszać tematy związane z szeroko pojętą branżą IT. Nie zabraknie tematów związanych z pierwszymi krokami stawianymi w programowaniu i testowaniu, jak i zagadnień, dla tych którzy mają je już za sobą. Ideą wydarzenia jest chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a także poznanie się bliżej, a w przyszłości może tworzenie wspólnych projektów. ;)

Miło nam poinformować, że na kolejny piątek nie trzeba czekać i widzimy się już 14 maja! Tym razem z niezwykłym gościem wprost z Doliny Krzemowej - Alexandrem Nawrockim, z którym o programowaniu, rozwoju branży i jak na przestrzeni lat, to wszystko się zmieniało, porozmawia Paweł Apanasewicz.Harmonogram wydarzenia: 

▪ 17:00 - startujemy! 🚀
▪ 17:05 - 18:00 - Pogadajmy o przyszłości branży IT  z  Alexander Nawrocki i Paweł Apanasewicz.


Prelegenci:Alexander Nawrocki - Współautor języka programowania Java. Był dyrektorem Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej w Kanadzie oraz NASA (jako jedyny w historii Polak). Został także profesorem na politechnice w Montrealu, trenerem astronautów, kierownikiem kontroli lotów w Houston. Biznesmen posiadający wiele firm. Jedną z nich jest Airspeed Equity wspomagająca rozwój start-upów.


Paweł Apanasewicz - . Pasjonat nowych technologii od zawsze, a od ponad dwudziestu lat pełnoetatowy programista. Jest współwłaścicielem firmy Horde Technology zajmującej się wytwarzaniem nowoczesnych aplikacji webowych i mobilnych oraz członkiem zarządu i trenerem Java w Fundacji CODE:ME. Zafascynowany Japonią, którą udało mu się odwiedzić w tamtym roku. Wolny czas spędza gotując i przygotowując przepyszne kimchi.


📅 Szczegóły wydarzenia:


kiedy -> 14.05.2021
start -> 17:00
gdzie -> Online! (link podeślemy mailowo w dniu wydarzenia)
zapisy -> wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy


Masz pytania? Napisz do Karolina karolina.best@codeme.pl

Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami:  https://www.facebook.com/FundacjaCODEME/


Partnerzy wydarzenia:


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zakup biletu na bezpłatne wydarzenie online - IT5! IT 5 - IT Piątki 6

Zakup biletu na bezpłatne wydarzenie online - IT5!

już niedostępne -