PYTHON - bezpłatne warsztaty dla początkujących | Gdańsk

location icon
O4 Coworking, sala Jowisz aleja Grunwaldzka 472B, Gdańsk
calendar icon
Od 3 lip 18:00 do 3 lip 21:00

Interesujesz się Pythonem, a nie posiadasz doświadczenia w pracy z tą technologią? Bez obaw 😎.Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z programowania w języku Python.🐍

👉 Wpadnij na spotkanie i poznaj podstawy Pythona. Stwórz pod czujnym okiem trenera aplikację do wizualizacji danych o położeniu rowerów miejskich. 🚴🚴

Python - to prosty, czytelny i łatwy do nauki język programowania. Dzięki jego znajomości możesz rozwinąć skrzydła w takich obszarach jak: 🌐Web development, 📊 Data Scientist, 🤖sztuczna inteligencja czy DevOps.


DO KOGO KIEROWANY JEST WARSZTAT? 👥

Dla osób bez doświadczenia, które chcą poznać język programowania Python. Nie wymagamy znajomości programowania. 💪😊 Liczba miejsc jest ograniczona!


📋Harmonogram:

18:00 - 18:20 - otwarcie spotkania i prezentacja o pracy w branży IT.

18:20 - 21:00 -  część praktyczna tworzymy aplikację:

1. Podstawy Pythona w pigułce

2. Aplikacja w Pythonie:

- wczytanie danych o położeniu rowerów z pliku,

- przetworzenie informacji o rowerach,

- wygenerowanie mapy z naniesionymi informacjami,

- pobieranie dodatkowych danych z sieci.


Co musisz zrobić?

📌Zarejestrować się!

📌Zabrać ze sobą laptop! 💻

📌Zainstalować środowisko wg instrukcji otrzymanej na maila przed spotkaniem!


Prowadzący:

Andrzej Kiesz - CEO Akademii. Współtwórca infoShare, jednej z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Współzałożyciel infoShare Academy. Wcześniej w Wirtualnej Polsce na stanowisku Kierownika Działu Projektów WWW, odpowiedzialny za technologiczny rozwój licznych serwisów i usług webowych uruchamianych przez WP.

Mikołaj Lewandowski - Programista, team leader i trener programowania. Entuzjasta Software Craftsmanship i pragmatycznego podejścia do rozwijania systemów. Wierzy w ideę Civic Tech i to, że technologia może zmienić świat. Biegacz, rowerzysta, czasami podróżnik.


Łukasz Falkowicz - Programista praktyk, zaczynał wtedy gdy programy do komputera wgrywało się z taśmy magnetofonowej. Aktualnie full-stack developer i CTO w startupie. Wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Rolnik z papierami odpoczywający poza miastem.


Kiedy? ⌚📆

📍 Środa, 03.07.2019, 18:00 - 21:00

Gdzie?

📍 O4 Coworking, sala Jowisz, Olivia Business Centre, aleja Grunwaldzka 472, Gdańsk

Organizator Warsztatów:

infoShare Academy - szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  PYTHON - bezpłatne warsztaty dla początkujących | Gdańsk
Wyprzedane Brak wolnych miejsc