Języki programowania IT i Nowe technologie

Stwórz logiczną grę "Kulki" w JAVIE- bezpłatne warsztaty dla początkujących | Gdańsk

location icon
O4 Coworking, sala Jowisz aleja Grunwaldzka 472B, Gdańsk
calendar icon
Od 27 maj 18:00 do 27 maj 21:00

📌 Chcesz nauczyć się programować?

📌 Interesuje Cię język programowania - Java? 

📌 Chcesz spróbować stworzyć grę w tym języku?

Chociaż jeden raz odpowiedziałeś/aś TAK? IDEALNIE! 💪😊

Przyjdź na bezpłatne warsztaty, zdobądź wiedzę na temat Javy i stwórz razem z trenerami logiczną grę "kulki". Na warsztatach będziemy uzupełniać brakujące, usunięte wcześniej przez trenerów fragmenty kodu. 💻

JAVA - popularny, współbieżny, oparty na klasach, obiektowy język programowania ogólnego zastosowania.Java jest językiem tworzenia programów źródłowych kompilowanych do kodu bajtowego, czyli postaci wykonywanej przez maszynę wirtualną.


👥DO KOGO KIEROWANY JEST WARSZTAT?

  • Do osób, które interesują się branżą IT i programowaniem
  • Do osób, które chcą się przebranżowić i dowiedzieć się więcej o pracy programisty


DOŚWIADCZENIE?

NIE 😊 Nie wymagamy doświadczenia i znajomości programowania.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA.


CO MUSISZ ZROBIĆ

📌 Zarejestrować się 

📌 Zainstalować środowisko, na którym będziesz pracować na warsztatach. Link do środowiska otrzymasz mailowo kilka dni przed warsztatami. 

📌 Zabrać ze sobą własnego laptopa! 💻


Kiedy? ⌚📆

📍 poniedziałek 27.05.2019, 18:00 - 21:00

Gdzie?

📍 O4 Coworking, sala Jowisz, Olivia Business Centre, aleja Grunwaldzka 472, Gdańsk


👥 Z kim będziesz pracować na warsztatach? Prowadzący:

Rafał Misiak - Pracuje jako Lead Java Developer oraz DevOps dla Vectaury SAS realizując zadania związane z usługami reklamowymi oraz e-commerce. Ostatnie lata spędził jako Java Developer dla Stibo Systems w Ciklum tworząc jeden z najszybciej rozwijających się systemów Master Data Management. Zaczynał jako PHP Developer, zdobywając następnie doświadczenie jako Full-Stack Developer, Team Leader, Scrum Master, Product Owner. Na co dzień entuzjasta zwinnego wytwarzania oprogramowania oraz eksperymentowania z najnowszymi technologiami.

Marcin Kwiatkowski - Full-Stack developer i Team Lead z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży IT. Absolwent wydziału ETI na Politechnice Gdańskiej. W ciągu lat pracy dostarczał oprogramowanie stworzone w różnych technologiach, głównie webowych. Zwolennik zwinnego podejścia wytwarzania oprogramowania. Bardzo chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i czerpie satysfakcję, gdy zespół w którym pracuje, odnosi sukcesy. 


Organizatorzy Warsztatów:

infoShare Academy - szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Stwórz logiczną grę "Kulki" w JAVIE - bezpłatne warsztaty dla początkujących | Gdańsk
już niedostępne -