Koncerty, Festiwale, Rozrywka

INTRO DO IMPRO - 6 tygodniowy kurs improwizacji

location icon
Szkoła Raszyńska Raszyńska 22, Warszawa
calendar icon
Od 18 mar 18:00 do 18 mar 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Myślałaś/eś o impro i ciągle się wahasz? 

Teraz jest dobry moment, żeby coś z tym zrobić, bo uruchamiamy kurs Intro do Impro! prowadzony przez aktorów Teatru Improwizowanego BezKlepki. 

Będzie to 6-tygodniowy kurs, który wprowadzi uczestników w świat improwizacji scenicznej, rozwinie umiejętności kreatywnego wymyślania i współtworzenia scenicznej rzeczywistości z partnerem. 

A do tego - oczywiście porcja endorfin czyli sporo humoru i dobra zabawa. Kurs ma formę warsztatów, na każdych zajęciach będziemy zaczynać od ćwiczeń przygotowujących, w grupach, w parach lub indywidualnie, po to by pod koniec zagrać improwizowane sceny.Początek kursu planowany: 18 marca o 18:00

Zajęcia będą trwać każdorazowo 2.5H, przez 6 kolejnych śród.

Cena całości kursu: 400 PLN, płatne z góry.

Jak ktoś potrzebuje innego sposobu rozliczenia - wybierzcie opcję "Rejestracja bez płatności" i napiszcie do nas na teatr@bezklepki.pl


Zajęcia będą odbywać sie na Raszyńskiej 22.


Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania: Ania - 601777756, Piotr - 501 67 12 67.


opinie o naszych warsztatach otwartych: http://bezklepki.pl/warsztaty/


Jacek Młynarczyk

Improwizator, menedżer z "korporacji", doświadczony coach i trener. Improwizuje od 6 lat, występuje, prowadzi warsztaty. Uczy się od nauczycieli polskich i zagranicznych. Inżynier, psycholog sportu, golfista. Pracując w międzynarodowych zespołach na co dzień sprawdza jak ważna jest właściwa komunikacja  w pracy z ludźmi.

Twierdzi, że sprawdził na własnym przykładzie,  że zasady improwizacji scenicznej pomagają  w życiu zarówno służbowo jak i prywatnie.

CO DAJE IMPROWIZACJA?
KREATYWNOŚĆ
Tworzenie "tu i teraz" uruchamia pokłady kreatywności, które każdy ma, tylko czasem zapomina o nich wykonując rutynowe działania. Warto sprawdzić, co się w tych pokładach kryje.


ODWAGA/PEWNOŚĆ SIEBIE:
Kto umie improwizować, poradzi sobie w każdej sytuacji, bo znacznie zwiększa elastyczność swoich reakcji, adaptację do nowych sytuacji i spontaniczność w działaniu. Co więcej, w improwizacji możemy być różnymi postaciami, możemy sprawdzić zachowania i wejść w emocje, które w "normalnym" życiu rzadziej prezentujemy. Cechuje Cię spokój i stonowanie? Podkręć pokrętło z napisem "ekspresja" i zobacz, jak się z tym czujesz. Zawsze zachowujesz dystans? W improwizacji możesz wyznawać komuś namiętnie uczucia. Tylko po to, żeby sprawdzić, jak to jest zrobić coś inaczej.


RADOŚĆ I ROZLUŹNIENIE
Warsztat z improwizacji to dużo śmiechu, zabawy i relaksu. W przyjaznej atmosferze można świetnie oderwać się od codzienności.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Rejestracja z płatnością
już niedostępne 400,00 zł -
  Rejestracja bez płatności
już niedostępne bezpłatny -