Internacjonalizacja MŚP - dotacja dla firm z Polski Wschodniej m.in. na udział w targach, pokrycie kosztów materiałów reklamowych, zakup środków trwałych

location icon
Elbląski Park Technologiczny (EPT) ul. Sulimy 1, Elbląg
calendar icon
Od 23 lis 11:00 do 23 gru 13:00

W jaki sposób można uzyskać pieniądze na wprowadzenie produktu (bądź usługi) na nowe rynki zagraniczne? Jak sfinansować udział w targach, wystawach lub misjach gospodarczych? Jak sfinansować koszt zakupu maszyn lub oprogramowania niezbędnych w procesie internacjonalizacji przedsiębiorstwa? Kto może wziąć udział w tym programie?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy na konkretnych, wziętych z praktyki przykładach na najbliższym spotkaniu pn. "Internacjonalizacja MŚP - dotacja dla firm z Polski Wschodniej m.in. na udział w targach, pokrycie kosztów materiałów reklamowych, zakup środków trwałych", które odbędzie się 23.11.2021 r. o godzinie 11:00 w Elbląskim Parku Technologicznym, który jest współorganizatorem tego wydarzenia..

Podczas spotkania nasz Ekspert Karolina Bluma przedstawi założenia konkursu Internacjonalizacja MŚP, wytłumaczy kryteria wyboru projektów oraz wymieni kluczowe czynniki sukcesu.

AGENDA SPOTKANIA:

11:00-11:30 - Rejestracja uczestników

11:30 - 11:45 - BLOK I: Praktycznie o funduszach unijnych

11:45 - 12:30 - BLOK II: Konkretnie o konkursie "Internacjonalizacja MŚP"

12:30 - 13:00 - BLOK III: Pytania i odpowiedzi do ekspertów Grantery

O prelegencie:

Karolina Bluma - Członek Zarządu w Grantera sp. z o.o., specjalistka ds. pozyskiwania dofinansowań, certyfikowany moderator Design Thinking, a z wykształcenia fizyk medyczny. Funduszami unijnymi zajmuje się od początku swojej kariery zawodowej. Od lat pomaga w pozyskiwaniu finansowania dopasowanego do potrzeb przedsiębiorców oraz czynnie wspiera w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań. Posiada liczne sukcesy w pozyskiwaniu środków dla różnych firm produkcyjnych m.in. z branży meblarskiej, odzieżowej, jachtowej, piekarniczej, czy też branży medycznej. Ponadto jest Członkinią Lady Business Club oraz aktywnym członkiem licznych forów biznesowych m.in. polskiego mambiznes.pl, jak również światowego warriorforum.com, czy brytyjskiego businessforum.co.uk. Założycielka grupy zrzeszającej blisko 8 tys członków zainteresowanych tematyką dotacji.Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie jest bezpłatne, jednak liczba miejsc - ograniczona.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet standardowy
już niedostępne -