Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Rozwój osobisty

Jak przekonać do swojego pomysłu? | Startup Poznań 2019

location icon
Międzynarodowe Targi Poznańskie ul. Głogowska 10, poznań
calendar icon
Od 8 maj 7:00 do 8 maj 10:00

W ramach Startup Poznań 2019 wraz z Interactifs zapraszamy na WARSZTAT!


Przekonywanie innych do swojego pomysłu bywa trudnym zadaniem, szczególnie gdy stawką jest pozyskanie zasobów na jego realizację. Podczas warsztatów uczestnicy wypróbują praktyczne i sprawdzone sposoby na ułatwienie sobie tego zadania. Skupimy się też na tym, jak poprowadzić taką rozmowę, aby odbyła się ona w partnerskiej atmosferze.


Anna Romaniecka-Mankiewicz 

Pochodzi z Dolnego Śląska, od niemal 30 lat mieszka na Mazowszu. Jest absolwentką Collegium Civitas w Warszawie, gdzie studiowała politologię. Od dwóch dekad związana jest z branżą sieci detalicznych (np. IKEA, Leroy Merlin), z czego połowę tego czasu pracowała na stanowiskach zarządczych. Przeniosła na polski grunt szkolenia firmy Interactifs, z którymi zetknęła się w Paryżu. Doceniła bowiem od razu siłę zachowań werbalnych, których uczy Interactifs oraz ich olbrzymi wpływ na skuteczność biznesową i jakość relacji zawodowych. Począwszy od 2013 roku prowadzi sesje szkoleniowe w Polsce. Od 2015 jest Dyrektorem Zarządzającym w polskim oddziale Interactifs. Prywatnie działa z pasją na rzecz popularyzowania różnych dziedzin nauki.

Interactifs to firma szkoleniowa specjalizująca się w umiejętnościach relacyjnych założona w 1989 r., będąca prekursorem w tej dziedzinie.

Pracujemy z własnym produktem o nazwie Dyscyplina Interactifs © . Przy jego pomocy szkolimy kadrę zarządzającą, menedżerów i handlowców, oferując im większą skuteczność, możliwość wywierania większego wpływu, zwiększenia śmiałości, komfortu i dobrego samopoczucia w relacjach

Interactifs wyróżnia się dzięki: :

  • oryginalnemu produktowi (Dyscyplina Interactifs©)
  • skutecznej metodzie szkoleniowej
  • obecności na rynku międzynarodowym
  • znajomości branż
  • zespołowi trenerów, którzy pracują na jej wyłączność


WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE Startup Poznań 2019

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!* Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

* Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. z 1994 Nr 24 poz. 83 z późn. zm. ), wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku przez Poznań Biznes Partner na zdjęciach i filmach dokumentujących przebieg wydarzenia.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.

Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się https://www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet na warsztat
już niedostępne -