Rozwój osobisty

Warsztaty "Inteligencja emocjonalna"

location icon
Poznań Janusza Meissnera 4/U6, Poznań
calendar icon
Od 16 lip 9:00 do 16 lip 17:00

Czy chcesz lepiej zarządzać swoimi emocjami? Czy masz wrażenie, że emocje przejęły nad Tobą kontrolę? Zastanawiasz się dlaczego tak trudno doświadczać Ci lęku, złości, zazdrości? Czego się boisz? Masz wrażenie, że bycie osobą empatyczną utrudnia Ci funkcjonowanie? Chcesz nauczyć się naturalnie rozmawiać o emocjach?

Zapraszam Cię na autorski warsztat, podczas którego:

 • dowiesz się czym są emocje
 • poznasz korzyści z rozwijania inteligencji emocjonalnej
 • doświadczysz swoich emocji w ciele
 • zyskasz narzędzia do skutecznego zarządzania swoimi emocjami
 • dowiesz się jak komunikować się empatycznie i wspierająco z innymi.
Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj: https://app.evenea.pl/.../inteligencjaemocjon.../index/index

Umiejętność zarządzania emocjami i ich wyrażania jest kompetencją przyszłości. Bez względu na to, ile mamy lat, w której części świata mieszkamy i jaki wykonujemy zawód, wszyscy doświadczamy emocji z jednego prostego powodu: dają nam one przewagę ewolucyjną. W zachwycie nad zaletami sztucznej inteligencji, nie wolno zapominać o człowieczeństwie, które nie może się obyć bez emocji. Maszyny nie będą w stanie zastąpić nas w głębokim odczuwaniu i budowaniu sieci relacji.

To dzięki emocjom udaje nam się przekształcić świat. Właśnie one pozwalają przenieść to, co nas otacza, do wnętrza głowy. Sympatia, zaufanie, wstyd, obrzydzenie, nadzieja, zniecierpliwienie, empatia- nie każde z tych doznań jest przyjemne, ale wszystkie pełnią określoną funkcje. Ostrzegają nas i motywują, stanowią spoiwo relacji społecznych, sterują naszą uwagą i wpływają na zachowanie. Uczucia, niczym drogowskazy, pomagają nam się zorientować w każdej sytuacji życiowej.

Pokażę Ci jak zrozumieć własne emocje. Istnieją sposoby, by dojść z nimi do ładu. Kiedy zaczniesz akceptować je takimi, jakie są, zamiast je tłumić albo oceniać, zyskasz niewyobrażalną moc. Emocjonalność stanie się Twoją zaletą. Będziesz lepiej odczuwać. Poprawisz relacje z innymi. Zaakceptujesz trudne emocje.

⇒ O mnie ⇐

Jestem certyfikowanym trenerem biznesu i konsultantem kryzysowym. Coachem i mentorem. Psychoterapeutą Gestalt w trakcie certyfikacji. Konsultantem analizy behawioralnej Extended DISC i Harrisson Assessment. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń rozwojowych. Udzielam pierwszej pomocy psychologicznej w kryzysie. Prowadzę sesje coachingowe i mentoringowe. Przeprowadzam coachingi on the job dla menedżerów oraz superwizje dla trenerów.

Jestem przedsiębiorcą. Wspieram osoby w sytuacjach trudnych, prowadząc interwencje kryzysowe. Szkolę w wielu branżach: finansowej, ubezpieczeniowej, retail, FMCG, sprzedaży elektroniki użytkowej, usług serwisowych, opieki zdrowotnej i pomocy społecznej. Moją specjalizacją jest prowadzenie szkoleń z tematów: inteligencja emocjonalna, odporność psychiczna, kryzys, zmiana, stres, wypalenie zawodowe, komunikacja bez przemocy, przywództwo.

Prywatnie praktykuję jogę i trenuję boks. Od niedawna wspinam się na ściance, ponieważ postanowiłam zaprzyjaźnić się z moim lękiem wysokości. Planuję choć raz spróbować wspinaczki w górach.

Szczegóły wydarzenia:

 • prowadząca: Natalia Orenczak
 • szkolenie odbędzie się w wyjątkowej, klimatycznej sali w Poznaniu, przy ul.: Meissnera 4/U6
 • warsztat odbędzie się w godzinach 9:00-17:00
 • zapewniamy kameralną, limitowaną liczbę Uczestników (maksymalnie 12 osób)
 • gwarantujemy pełen zwrot inwestycji w przypadku Twojego niezadowolenia z warsztatu
 • zadbaj o wygodny strój

Cena zawiera:

 • opiekę merytoryczną doświadczonego trenera, coacha, interwenta kryzysowego i praktyka pracy z emocjami
 • materiały poszkoleniowe
 • przerwę kawową
 • zniżkę na pierwszą konsultację kryzysową lub sesję coachingową w wysokości 50% od ceny regularnej

Cena warsztatu to inwestycja w wysokości 500 złotych.

Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.