Wielka integracja bydgoskich nauczycieli

location icon
Klub MASQ Zygmunta Augusta 20, Bydgoszcz
calendar icon
Od 14 paź 16:00 do 14 paź 16:00

Drodzy Pedagodzy! Zbliża się Wasze święto. W tym roku pokażemy Wam, że Dzień Nauczyciela wcale nie musi kojarzyć się z nudnymi akademiami. O tym, że można świętować go inaczej przekonacie się na wielkiej integracji bydgoskich nauczycieli w Klubie MASQ.

Wielka integracja bydgoskich nauczycieli to impreza skierowana do Dyrekcji, Pedagogów oraz wszystkich pracowników Oświaty z naszego miasta i okolic. W tym dniu, Klub będzie czynny wyłącznie dla Was - nie ma więc obawy, że podczas integracji spotkacie swoich uczniów czy ich rodziców. Ofertę przekazujemy bezpośrednio do szkół. 

Lokal otwieramy dla Was wyjątkowo o godz: 16:00. Bezpłatnie możecie zarezerwować lożę/stolik. Od godz 20:00 rozpocznie się impreza w klimatach muzyki klubowej, r&b i pop. Chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę dopasowaną do budżetu. Istnieje możliwość zorganizowania cateringu.

Dla każdego z gości lampka szampana i słodki poczęstunek GRATIS!

Otwarcie klubu: 16:00

Rozpoczęcie imprezy: 20:00

Bezpłatne rezerwacje loży / stolików: +48 883 687 362; biuro@masq.com.pl

***

Klub MASQ to nowa stylowa przestrzeń na klubowej mapie Bydgoszczy. Nowoczesne wnętrze, wyjątkowe oświetlenie i selekcjonowana muzyka tworzą niepowtarzalny styl i klimat z tajemnicą weneckich masek w tle.

Na 300m powierzchni znajdują się dwa bary, parkiet, oraz strefa komfortowych lóż. Dwa poziomy tworzą odrębne strefy relaksu sprzyjające różnorodnym zapotrzebowaniom i gustom naszych Gości. Wykwalifikowany personel przygotowany jest, aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Organizujemy głównie imprezy zamknięte dla różnych grup i środowisk, z możliwością wynajęcia całego lokalu:
- urodziny

- jubileusze

- szkolne bale

- połowinki

- 18stki

- imprezy integracyjne

- imprezy firmowe 


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wielka integracja bydgoskich nauczycieli
już niedostępne 10,00 zł -