INSPIRACJA JEST KOBIETĄ - wykłady - dyskusje - strefa kobiecości - III edycja

location icon
Bałtycki Port Nowych Technologii Czechosłowacka 3, gdynia
calendar icon
Od 7 mar 10:00 do 7 mar 14:00
ticket icon
Od 59,00 zł

Inspiracja jest kobietą to inicjatywa, która powstała dzięki energii wielu fascynujących kobiet, które przez ponad 3 lata dzieliły się swoimi doświadczeniami i historiami w ramach cyklicznych spotkań Klubu Przedsiębiorczych Mam w gdyńskiej kawiarni Ciuciubabka Cafe. 

Teraz spotykamy się w szerokim otwartym gronie kobiet, które pragną być sobą, które chcą życiowe doświadczenia postrzegać jako inspiracje do rozwoju i spotkania ze sobą.

Po sukcesie i wspaniałym odbiorze I i II edycji wydarzenia, zakasałam rękawy i już szykuję dla Was kolejne spotkanie.

Będzie baaaaardzo KOBIECO. 

Przyjdź i poznaj inne wyjątkowe kobiety, które inspirują wzbogacają życie innych i swoją dobrą energią rozpalają je do działania na każdej płaszczyźnie życia.

Co inspirującego czeka Ciebie podczas spotkania:

10:05 Powitanie uczestniczek i omówienie co, inspirującego się wydarzy

10:10 Panel dyskusyjny "Czego tak NAPRAWDĘ pragną Kobiety " z panelistkami, które swoją codzienną pracą wspierają nas w spełnianiu swoich pragnień na drodze do bycia sobą.

10:40 WDZIĘCZNOŚĆ - JAK ZWYKŁE DZIĘKUJE, MOŻE ZMIENIĆ ŻYCIE - wykład coachingowo-inspirujący Bereniki Krewniak, life coacha, zafascynowanego możliwością towarzyszenia ludziom w drodze do spełnienia i szczęścia. Mama, żona, córka, wnuczka, przyjaciółka, niepoprawna romantyczka, uzależniona od muzyki i morza, której mottem jest "chcę żyć tak, aby moje życie było dziełem sztuki".


11:20 Przerwa na kawkę

11:30 MAPA KOMPETENCJI - JAK PODĄŻAĆ WŁASNĄ DROGĄ - wykład o mapie osobistych kompetencji, który podpowie nam, jak podążać własną drogą, jak wykorzystać swój potencjał i swoje mocne strony. Prowadząca: Monika Paliwoda prowadzi pracownię edukacyjną Hello future. Tworzy szkolenia rozwijające umiejętności biznesowe i społeczne. Wspiera w rozwoju zawodowym, prowadząc mentoring kariery. Specjalizuje się w kompetencjach przyszłości.

12:10 Przerwa na kawkę

12:25 KOBIETA W SUKIENCE MOŻE WIĘCEJ - wykład o tym, jak wyeksponować swoją kobiecość poprzez modę okraszony szczyptą wiedzy o historii sukienki i o tym, jak przez lata zmieniała się kobieca sylwetka. Prowadząca: Sabina Czupryńska, kostiumograf i pisarka. Od 15 lat projektuje dla teatru i analizuje psychologiczną funkcję mody w kształtowaniu poczucia własnej wartości. Autorka modowo - historycznej wystawy "Suknia - zdobi, kusi, sznuruje".


13:05
Przerwa na kawkę


13:20 SZCZĘŚCIA - NATURA KOBIECOŚCI. POSZUKIWANIA OD KUCHNI - wykład Moniki Adameczek, psychodietetyka, właścicielki pracowni Śmiech w Kuchni. Opowie o roślinach, które wpływają na dobry nastrój i dobre samopoczucie. Poda kilka wskazówek i prostych rozwiązań dostępnych na co dzień w kuchni. Będą przepisy oraz "szczęście" do spróbowania na miejscu.

14:00 Zakończenie spotkania, upominki dla uczestniczek

W trakcie całego spotkania w kuluarach wydarzenia będzie również do Waszej dyspozycji STREFA KOBIECOŚCI, w której będą czekać na Was partnerzy, którzy zadbają nie tylko o Wasze piękno, ale i dobre samopoczucie. 


PARTNERZY STREFY KOBIECOŚCI

Dodatkowo niezwykła atrakcję tej edycji spotkania będzie WYSTAWY O HISTORII SUKIENKI - piękne ręcznie wykonane z szarego papieru modele sukienek z różnych epok plus towarzyszące im fotografie.


Spotkanie odbędzie się w wyjątkowym miejscu, na 10 piętrze biurowca, z którego okien widać przepiękną panoramę Gdyni, port, horyzont...

To wyjątkowa sala, w której myśli się inaczej i widzi więcej.

Masz pytanie? Chcesz zostać partnerem STREFY KOBIECOŚCI?

Napisz: kontakt@ciuciubabkacafe.pl

Organizator wydarzenia


Patron medialny wydarzenia


Gdynia Radio to pierwsze gdyńskie radio online, które powstało z miłości do muzyki, chęci stworzenia kulturalnej enklawy pełnej muzyki minionych dekad, dobrego humoru, obiektywnej publicystyki oraz promocji ciekawych wydarzeń w Gdyni, Trójmieście, na Wybrzeżu. Posłuchaj nas na naszej stronie www.gdyniaradio.com Klikając RADIO PLAYER. Miłego odbioru 🙂
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet First Minute - 10 sztuk
Wyprzedane 44,99 zł Wyprzedane
  Bilet dla 1 osoby
7 marca 2020, 10:00 59,00 zł
  Bilet "w parze raźniej"
7 marca 2020, 10:00 99,00 zł
  Bilet + książka "Jak będę duża, zostanę sobą"
7 marca 2020, 10:00 79,00 zł
  Walentynkowa Promocja "Love Yourself First" - TYLKO 14 BILETÓW
już niedostępne 45,01 zł -