Inauguracja Akademii Ekonomiczno-Prawnej PNT w Opolu

location icon
Park Naukowo-Technologiczny w Opolu Technologiczna 2, Opole
calendar icon
Od 17 paź 18:00 do 17 paź 20:00

Serdecznie zapraszamy na wykład inaugurujący Akademię Ekonomiczno-Prawną PNT w Opolu prof. dr hab. Krzysztofa Jajugi pt. Jak zmiany technologiczne zmieniają rynki finansowe.

Prof. dr hab. Krzysztof Jajuga to ekonomista, pracownik naukowy Uniwersytetu Ekonomicznego, na którym kieruje Katedrą Inwestycji Finansowych i Zarządzania Ryzykiem. Członek Rady Doskonałości Naukowej I kadencji, przewodniczący Komitetu Statystyki i Ekonometrii Polskiej Akademii Nauk, członek Prezydium Komitetu Nauk o Finansach PAN, zastępca przewodniczącego Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN, członek Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów oraz prezes CFA Society of Poland. Autor licznych publikacji. Wśród nich znajduje się 18 książek. W zestawieniu przygotowanym przez Akademię Leona Koźmińskiego na podstawie liczących się w świecie publikacji, prof. Krzysztof Jajuga znalazł się w gronie 10 najważniejszych polskich ekonomistów.


Data: 17 października, godz. 18:00
Miejsce: Atrium w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu
Wstęp jest bezpłatny


Celem ,,Akademii Ekonomiczno-Prawnej PNT" jest promowanie kultury przedsiębiorczości technologicznej. Wierzymy w potencjał polskich przedsiębiorców i innowatorów, dlatego wspieramy ich rozwój. Uważamy, że przedsiębiorczości należy uczyć, najlepiej poprzez praktykę i transfer doświadczeń. Wykładowcami ,,Akademii Ekonomiczno-Prawnej PNT" będą specjaliści z różnych dziedzin, m.in. uznane autorytety z zakresu prawa, prezesi spółek handlowych oraz osoby będące autorytetami biznesowymi. Spotkania będą dostępne dla każdego chętnego, a ich celem jest również tworzenie ekosystemu sprzyjającemu innowacji firm i wspierającego aktywne postawy gospodarcze.

Inicjatywa skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, w tym zwłaszcza do studentów, doktorantów i absolwentów uczelni wyższych.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Akademia Ekonomiczno-Prawna PNT w Opolu
już niedostępne -