Idealny Cennik Stomatologiczny - webinar

location icon
calendar icon
Od 9 maj 10:00 do 9 maj 17:00

Borykasz się z problemami finansowymi w gabinecie stomatologicznym?
Nie wiesz, ile zarabiasz na konkretnym zabiegu?
Nie wiesz, ile zarabiasz na pracy danego lekarza? A może nie zarabiasz, a właśnie dopłacasz do niego?

Ten kurs jest przeznaczony dla wszystkich właścicieli gabinetów stomatologicznych i menadżerów, którzy chcieliby podnieść znacząco rentowność swojej praktyki i ZARABIAĆ WIĘCEJ.Na kursie dowiesz się m.in.:
- jak obliczyć koszt 1 godziny pracy gabinetu,
- jak obliczyć rentowność zabiegów
- jak zatrudniać lekarzy i zarabiać na ich pracy
- jak stworzyć "Idealny Cennik" i zwiększyć zysk
- co zrobić w czasie kryzysu by minimalizować koszty?
- co zrobić by być lepiej przygotowany na kolejny kryzys?
- jak zmieni się rynek stomatologiczny po pandemii (ewentualne scenariusze)?


"Idealny Cennik" to  autorski model, którego stworzenie zajęło mi ponad 2 lata. Przez te 2 lata wiele razy tworzyłem algorytmy, robiłem symulacje zysków, następnie testowałem je na działającym gabinecie SOBOTA House of Dentistry. Rok po wdrożeniu ostatecznej wersji cennika, nasza klinika osiągnęła niesamowite wyniki finansowe. Teraz chciałbym przekazać Tobie całą wiedzę o tym, jak to zrobiłem.

Co ważne, model ten został przetestowany już w licznych gabinetach stomatologicznych, a nawet fizjoterapeutycznych. W jednej z klinik, w której przeprowadziłem analizę finansową, zysk wzrósł rok do roku o 293 tys zł!

To jest jedyny taki kurs, na którym przekażę Tobie tylko wiedzę praktyczną! Pokaże Tobie rzeczywiste wyniki finansowe dwóch klinik stomatologicznych przed wprowadzeniem i po wprowadzeniu cennika.

Po wdrożeniu wiedzy z kursu, gwarantuję, że przeniesiesz swój gabinet na zupełnie inny, wyższy poziom finansowy


O KURSIE:

Kurs sprawi, że zupełnie inaczej będziesz myśleć nt. finansów w gabinecie i bardziej świadomie będziesz podejmować decyzje. Pokażę Tobie WSZYSTKIE narzędzia i wzory potrzebne do obliczenia rentowności Twojego gabinetu i stworzenia własnego cennika bazującego na Twoich kosztach. Zaprezentuję  również narzędzia potrzebne do kontroli sytuacji finansowej w gabinecie! 

Kurs będzie prowadzony online - każdy z uczestników otrzyma indywidualny link do dołączenia do kursu. Na ekranie będzie wyświetlana prezentacja, rozesłane zostaną również materiały, będzie możliwość zadawania pytań!


CEL:

Celem kursu jest przede wszystkim nauczenie jak stworzyć "Idealny Cennik" dla Twojej praktyki stomatologicznej. Uświadomię Ciebie jakie koszty są kluczowe dla końcowego zysku kliniki. Zaprezentuję autentyczne rozwiązania, które najpierw przetestowałem u siebie w klinice SOBOTA House of Dentistry,  a następnie z powodzeniem wdrożyłem w innych klinikach. 


REFERENCJE:

"Żałuję, że tej wiedzy, którą zdobyłem w trakcie wykładu Adama Soboty nie miałem na samym początku otwierania mojej pierwszej praktyki stomatologicznej. Rzeczowa i przystępna forma przekazu pozwoliła mi zrozumieć i przyswoić sobie dość złożone i zawiłe aspekty związane z podstawami ekonomicznymi. Algorytmy przyjęte przy tworzeniu tzw. optymalnego cennika są bardzo ciekawym rozwiązaniem dającym mierzalne parametry. Dziękuję za otrzymaną i wiedzę i gorąco polecam udział w szkoleniu."
Kris Chmielewski


"To był wykład, który zmieni moje życie, jestem zachwycona! Na razie jestem lekarzem specjalistą na prowizji. Ale powoli zaczynam myśleć o pójściu na swoje. Na pewno zacznę od tego, że trzeba się polubić z ekonomią:) i przestać się wstydzić tego, że chodzi o zysk i stać się przedsiębiorcą.
Dziękuję. Mam nadzieję, że trafię jeszcze kiedyś na kolejne Pana wykłady."

Małgorzata P.


O PROWADZĄCYM:

ADAM SOBOT

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jest współwłaścicielem kliniki stomatologicznej SOBOTA House of Dentistry, w której od 5 lat odpowiada za zarządzanie - mi.n finansami. Autor "Idealnego Cennika", który już zrewolucjonizował sposób, w jaki powinien być tworzony cennik usług. Jego celem jest zmiana rynku stomatologicznego w Polsce, aby właściciele gabinetów godnie zarabiali na pracy swoich lekarzy bez zmniejszania honorarium pracowników.


Zapisz się już teraz na wyjątkowy kurs, który zmieni Twój sposób prowadzenia gabinetu!Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Cena 1200zł netto + 23% VAT (276zł). IDEALNY CENNIK STOMATOLOGICZNY - szkolenie online

Cena 1200zł netto + 23% VAT (276zł).

Wyprzedane 1 476,00 zł Wyprzedane