"Poczucie własnej wartości a wypalenie zawodowe" - Coaching Cafe dla coachów i nie tylko :-)

location icon
Collegium da Vinci, sala R 341 Kutrzeby 10, Poznań
calendar icon
Od 25 paź 18:00 do 25 lis 20:00

"Tematem warsztatów będzie ukazanie znaczenia poczucia własnej wartości dla uniknięcia syndromu wypalenia zawodowego.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się czym jest poczucie własnej wartości oraz wypalenie zawodowe. Okazuje się bowiem, że te dwa pojęcia mocno korelują ze sobą, decydując niejako o naszym życiu "tu i teraz".

To, w jaki sposób myślimy o sobie, postrzegamy swoje "ja" współgra z pełnieniem swoistej roli społecznej, z którą wiąże się m.in. kontakt z drugim człowiekiem, emocjonalne zaangażowanie, posiadanie odpowiednich umiejętności, kompetencji, konieczność nieustannego doskonalenia, a także funkcjonowania w sytuacjach trudnych, wywołujących stres. I tutaj kluczową rolę odgrywa nasze poczucie własnej wartości, przed którym nie ma ucieczki. Poczucie własnej wartości stanowi jedną z podstawowych potrzeb człowieka i to od nas zależy na ile będziemy próbowali odkryć jej dynamikę lub na zawsze pozostać w jej nieświadomości, co w przyszłości może skutkować szybkim wypaleniem zawodowym.

Zapraszamy na inspirujące spotkanie z samym sobą, konfrontację z własnym "ja", które ujrzymy w lustrze. Tylko czy będziemy umieli je polubić i dostrzec?

Zaproponowane ćwiczenia poszerzą świadomość uczestników w takich aspektach jak: tożsamość, poczucie własnej wartości, postrzeganie samego siebie w miejscu pracy. Wspólnie przekonamy się o tym, czy jesteśmy wartościowi oraz czy zasługujemy na zaspokojenie swoich potrzeb i pragnień."

Tak o wydarzeniu mówią prowadzące: 

Katarzyna Troć - absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, oraz Doradztwa i Coachingu Collegium Da Vinci w Poznaniu. Członek International Coach Federation, akredytowany i certyfikowany (ACC) coach ICF. Dyplomowany doradca zawodowy oraz nauczyciel. Swoją wiedzę pogłębiała na studiach podyplomowych z zakresu socjoterapii i pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej. Doświadczony pedagog, dla którego praca z drugim człowiekiem to misja, która stała się najważniejszą drogą życia. Celem pracy we wszystkich obszarach jest pokazywanie ludziom nowych możliwości zmian, zarówno w obszarze osobistym jaki i zawodowym. Pasjonuje ją szeroko pojęta działalność humanitarna. Jest założycielką Klubu Szkoły Humanitarnej, który zorganizował ponad 100 akcji charytatywnych na terenie województwa wielkopolskiego. Jest specjalistką w obszarach pracy z osobami wypalonymi zawodowo, poszukującymi zmian i inspiracji do dalszego rozwoju, powracającymi na rynek pracy lub po prostu szukającymi siebie.

Pola Zgorzelska - Goździk - absolwentka Socjologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studium aktorskiego w Regionalnym Ośrodku Edukacji, które ukończyła z wyróżnieniem. Absolwentka Collegium Da Vinci na kierunku Doradztwo i Coaching. Członek International Coach Federation, akredytowany i certyfikowany (ACC) coach ICF. Zawodowo od 11 lat związana z branżą poligraficzną, od 9 lat współtwórca drukarni cyfrowej G3 Druk. Przez te lata nauczyła się, że dobrze zgrany zespół to podstawa sprawnie działającej organizacji, a także, że "zaopiekowany" klient to zadowolony klient. Lubi ludzi, lubi zauważać w ludziach dobre rzeczy. Uważa, że to właśnie różnorodność może być siłą, która pozwala ludziom wspólnie tworzyć, kooperować i dobrze żyć. Fanka psychologii pozytywnej, polskiej muzyki lat 70tych i 80tych, a także muzyki w ogóle. Prywatnie mama, żona, dusza towarzystwa, w wolnych chwilach śpiewa i tańczy.


Z A P R A S Z A M Y ! ! !
W czwartek 25 października, w godzinach 18:00 - 20:00 do sali R 341 w Collegium Da Vinci, przy ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu
Spotkanie jest bezpłatne dla członków ICF Polska oraz studentów Collegium da Vinci. Dla sympatyków koszt uczestnictwa wynosi 50 zł.


Do zobaczenia :-),
Zespół ICF Poznań

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Sympatycy coachingu, rozwoju osobistego i ICF Poznań :-)
już niedostępne 50,00 zł -
  Członkowie ICF Polska oraz studenci i pracownicy CDV :-)
już niedostępne bezpłatny -