IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Prawo i Podatki Polityka i Gospodarka

Webinar HRtech Hub: Okiełznać nowe technologie, czyli jak pracować, rekrutować i zwalniać zdalnie zgodnie z prawem?

location icon
calendar icon
Od 16 lip 12:00 do 16 lip 13:00

dalna rekrutacja, zdalna praca czy zdalne zwolnienie to obecnie największe wyzwania pracodawców. Nowa sytuacja wymusza nowe sposoby działania w procesach HR. Część z nich zapewne wróci do tradycyjnych form, ale spora część zostanie już z nami na stałe.

  • Jak to robić zgodnie z prawem i nie narazić się na przykre konsekwencje, w przypadku braku wdrożenia odpowiednich procedur?
  • O czym powinieneś wiedzieć organizując spotkanie rekrutacyjne on-line, czy też wprowadzając możliwość pracy zdalnej?

Czy wiesz, że jeśli nie zrobisz tego z zachowaniem wymaganej przez prawo pracy formie, to zgodnie z kodeksem pracy grozi Ci, że pracownik zostanie przywrócony do pracy albo sąd zasądzi na jego rzecz odszkodowanie? Sprawdź, jak można tego uniknąć!


O wydarzeniu


Jak zabezpieczyć się na wypadek:

- korzystania z systemów umożliwiających automatyczne selekcjonowanie informacji zawartych w CV kandydatów do pracy,

- wycieku danych w czasie pracy zdalnej,

- konieczności zwolnienia pracownika na odległość tj. doręczenia zwolnienia e-mailem.

O tym opowiedzą r.pr. Aleksandra Baranowska - Górecka oraz r.pr. Dominika Szachniewicz współpracujące z Kancelarią SDZLEGAL SCHINDHELM.

Spotkanie poprowadzi Kamila Kowalska, CEO VRinHr (marka Human Partner) - firmy specjalizującej się we wdrażaniu wirtualnej rzeczywistości w procesach #HR. Przedstawimy praktyczne case'y związane z cyfrowym zarządzaniem pracownikami w kontekście prawa.

Dołącz do nas 16 lipca i poznaj Proces Candidate Journey w świecie online!Patronem wydarzenia jest ITCorner - wrocławski klaster IT zrzeszający firmy technologiczne w całej Polsce


Gość specjalny:
Organizator:O HRtech Hub


HRtech Hub współtworzą firmy, które na co dzień opracowują i wdrażają innowacyjne rozwiązania dla HR: VRinHR (marka Human Partner), Ikona oraz Stermedia. Inicjatorzy współpracują również ze sobą w ogólnopolskim klastrze firm technologicznych ITCorner.


Warunki udziału


Udział w webinarze jest bezpłatny. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinar HRtech Hub "Okiełznać nowe technologie, czyli jak pracować, rekrutować i zwalniać zdalnie zgodnie z prawem"
Wyprzedane Brak wolnych miejsc