POCIĄG DO HOGWARTU 4

location icon
SCENA PIAST Piastowska 47 ul.Piastowska 47, Kraków
calendar icon
Od 14 maj 10:00 do 18 maj 16:00

- Studenci nie uczą się do sesji! 📚 Studenci nie są w łóżkach! 🛏 Studenci są w Piaście na korytarzach!
- I są dokładnie tam, gdzie powinni, zapyziały kretynie!

Śmierciożercy atakują. 😱
Lord Voldemort rozpoczął wojnę.

Jednak nasza Szkoła Magii i Sztuk Niemagicznych, 🎓 wspaniały Uniwersytet Jagielloński, wciąż stawia opór złu. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że Samorząd Studentów zaprasza Was na kolejny, finałowy Pociąg do Hogwartu! 🚂🚃🚃🚃

Już 18 maja 2019 r. o godzinie 18:30 w zamku SCENA PIAST Piastowska 47 staniemy wszyscy, ramię w ramię, gotowi na ostateczne starcie. Dołączymy do Harry'ego, oglądając dwa filmy, wieńczące opowieść o jego przygodach "Harry Potter i Insygnia Śmierci", części I i II.

W czasie przerwy w walce czekać na Was będą konkursy, 🎁 magiczne słodycze 🍿 i możliwość osobistego oddania hołdu niektórym poległym w wojnie z Czarnym Panem.

Nie żałuj umarłych, Harry. Żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy nie odebrali jeszcze swojego magicznego biletu 🎟 na wydarzenie. Będą one dostępne w najbardziej strategicznych miejscach uczelni, o których jeszcze poinformujemy - bądźcie na bieżąco z ogłoszeniami Potterwarty.

Sowy 🦉 rozesłane, Pociąg do Hogwartu rusza niebawem!

A jeśli się zastanawiasz, czy to wszystko dzieje się naprawdę, czy tylko w Twojej głowie… cóż, musisz przyjść i sam się przekonać.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  POCIĄG DO HOGWARTU 4
już niedostępne -