Historia Ksiecia H., BIAŁOSTOCKI TEAT LALEK (Nocne Teatralia Strachy)

location icon
Scena Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza Kolejowa 1, Krosno
calendar icon
Od 9 wrz 18:30 do 9 wrz 18:30

18:30

Historia Ksiecia H. - Białostocki Teatr Lalek, Białystok /spektakl/

miejsce: Scena Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1


Reżyseria, scenariusz i muzyka: Jacek Malinowski

Scenografia: Michał Wyszkowski

Obsada: Błażej Piotrowski


Człowiek jest w stanie projektować świat, w którym żyje. Jednak sam pozostanie zawsze marionetką w rękach losu, który niczym bezwzględny reżyser może mu nakazać opuścić scenę w najmniej oczekiwanym momencie.

Spektakl to próba podejrzenia przez dziurkę od klucza aktora, w jego garderobie, w intymnym procesie twórczym, podczas przygotowań do roli Horacego w przedstawieniu Hamlet. Przedstawienie w formie monodramu w luźny sposób wykorzystuje elementy dramatu Szekspira, tworząc oniryczną impresję o historii księcia H.


Wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach 15. edycji Festiwalu Nocne Teatralia Strachy są bezpłatne. Jednak widzowie po każdym z nich będą mogli skorzystać z okazji do wsparcia działalności Festiwalu dowolną, wybraną przez siebie kwotą (PAY WHAT YOU WANT).

"Pay What You Want" to zasada polegająca na tym, że idąc do teatru płacimy wybraną przez nas sumę dopiero po zakończeniu przedstawienia. Za bilet widz płaci tyle, ile uzna za stosowne, w zależności od zasobności jego portfela i tego, jak podobało mu się przedstawienie.

Spektakl w ramach Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy

www.nocneteatralia.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na spektakl - bezpłatny
już niedostępne -