Jak zwiększyć zaangażowanie swoich pracowników. Dowiedz się jak to robią najlepsze FIRMY

location icon
on-line Akademia Rozwoju Osobistego COLUMBUS Summer Camp 2020!
calendar icon
Od 12 sie 19:00 do 12 sie 19:00
ticket icon
Od 49,00 zł

Kochani!

Przed Wami pierwsza letnia edycja webinarów i warsztatów naszej Akademii Rozwoju Osobistego - Summer Camp 2020!!

Czego się spodziewać?

Zaplanowaliśmy serię 5 wakacyjnych webinarów oraz 4 warsztaty w lipcu i sierpniu. Stacjonarne warsztaty odbędą się w Gdańsku i będą rozwinięciem poruszanych tematów podczas webinarów. 

Z nami doświadczysz siebie, nauczysz się radzić sobie z własnymi ograniczeniami. Odkryjesz tajemnice nie tylko własnej skuteczności, ale także dowiesz się, dlaczego najlepsze firmy stawiają na zaangażowanych pracowników oraz jak dopasować działania firmy do nowych realiów rynku i oczekiwań klientów.

Dodatkowym atutem naszych spotkań on-line jest możliwość aktywnego uczestnictwa - będziemy się widzieć, słyszeć i dyskutować poprzez platformę Zoom.

Tuż przed webinarem, na maila otrzymasz przypomnienie i link po pokoju webinarowego.

Wykorzystaj wakacje na maxa! Zainwestuj w siebie i zyskaj nowe kompetencje, tak bardzo potrzebne w życiu osobistym i biznesie.

--------------------

Dziś w dobie transformacji cyfrowej potrzebujemy zaangażowanych pracowników bardziej niż kiedykolwiek. Dlatego poznaj:

1.Jak najlepsze firmy angażują swoich pracowników,

2.Jakie wskaźniki biznesowe pomagają angażować pracowników bardziej, a jakie mniej,

3.Jak zróżnicowanie zespołów zmienia zaangażowanie,

4. I wreszcie dowiesz się, w jakim stopniu zaangażowanie pracowników wpływa na ich retencję, poziom zarobków, zadowolenie klientów i decyzje co do automatyzacji procesów.

Wszystko to na podstawie badań jakie nasz Prelegent - Krzysztof Herdzik - przeprowadził na temat zaangażowania pracowników w firmach w ostatnich 12 miesiącach. 


Prelegent - Krzysztof Herdzik

Trener i doradca w zakresie przywództwa i innowacji.

Autor narzędzia engageme.today, które pomaga mierzyć i zarządzać zaangażowaniem pracowników. Dzięki niemu organizacje mają więcej kontroli na biznesem bez potrzeby nadzwyczajnej kontroli pracy pracowników.

Prowadzi programy rozwojowe firm z całej Europy. Absolwent Harward Business School w obszarze innowacji.

Jako Dyrektor Zarządzający założył i rozwijał pierwsze Centrum BPO w Trójmieście dla globalnej organizacji, które zostało uznane przez AON jako najlepszy pracodawca oraz przez Pro Progressio jako najlepsze centrum BPO w Polsce. Sam będąc nagrodzonym najlepszym Managerem w Regionie CEE w branży outsourcingowej.

Współzałożyciel i Vice President amerykańskiego startupu technologicznego Fourpointzero specjalizującego się w transformacji cyfrowej dla klientów w Stanach Zjednoczonych.

Autor podcastu o nowoczesnym przywództwie i innowacjach Lider 4.0

herdzik.pro - pomaga firmom angażować pracowników w świecie szybkich i ciągłych zmian, tak żeby firmy mogły skupić się na rozwoju biznesu, zamiast na kontroli pracowników. Wierzymy, że każdy pracownik ma swoje miejsce w pracy, w którym może rozwijać swój potencjał, a zaangażowanie jest tym co pomaga to osiągnąć.

ID espress yourself - projekt www.idname.store, który poprzez ubrania pomaga osobom wyrazić siebie, zwiększyć swoją pewność i odwagę, tak, żeby mogły realizować swoje marzenia i zmieniać świat na lepsze.

-------

SUMMER CAMP 2020! WEBINARY:

02.07.2020 "Porażka i sukces jako dwa ograniczenia lidera" Agnieszka Baranowska

15.07.2020 "Nawyki! Przedsiębiorco" Stacja Rozwoju Aniela Juchnowska i Monika Minkiewicz

30.07.2020 "Klient - piąta władza" Think Customer Anna Gapińska

12.08.2020 " Jak zwiększyć zaangażowanie swoich pracowników. Dowiedz się jak to robią najlepsze FIRMY" Krzysztof Herdzik

26.08.2020 "Kim jestem? Kim chciałabym/chciałbym być?" Joanna Staniszewska


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Jak najlepsze firmy angażują pracowników?
13 Sierpnia 2020 49,00 zł