Rozwój osobisty Grafika i Sztuki Wizualne

Hello Points Workshop - Points of You Academy® Level 1 - Bydgoszcz

location icon
Gabinety Stawowa Stawowa 26/3u, Bydgoszcz
calendar icon
Od 3 paź 11:00 do 3 paź 17:00

 

Hello Points Workshop to pierwszy poziom Points of You® Academy. W trakcie tego 1-dniowego warsztatu można w zaskakujący sposób odkrywać metodę i narzędzia Points of You®, doświadczać jedynej w swoim rodzaju formy komunikacji i dialogu, a po szkoleniu dodać nowe umiejętności do swojego zawodowego know-how i unikalną metodę pracy.

Points of You® tworzy narzędzia uznane w środowisku profesjonalnego coachingu, edukacji i HR na całym świecie. Funkcjonuje na tą chwilę w 150 krajach. Przez 11 lat z metodą zapoznało się i aktywnie z niej korzysta ponad 100 000 osób oraz kilka tysięcy firm i organizacji, w tym tacy giganci jak: Google, IKEA, NASA, PwC, L'Oréal czy TEVA.

Szkolenia z metody Points of You® posiadają akredytację International Coach Federation (dają jednostki akredytacji w programie CCE ICF). Swoim unikatowym podejściem, Points of You® zyskało rekomendację na łamach Harvard Business Review - To Build Connection on Your Team, Skip Icebreakers and Talk About Photography (10/2017). A na gali z okazji 15-lecia coachingu w Polsce, Points of You® otrzymało nagrodę "Skrzydła Coachingu" przyznaną przez Stowarzyszenia Coachów Polskich (09/2017).

Metoda Points of You® zakłada, że na każdą sytuację można patrzeć z niezliczonej liczby punktów widzenia, a prawdziwym wyzwaniem jest dostrzeżenie tych, które wykraczają poza nasze zwyczajowe myślenie. I to stanowi punkt zwrotny dla zmiany.

Hello Points Workshop wprowadza w sztukę pracy z grami The Coaching Game i Punctum - niezwykłymi narzędziami do pracy szkoleniowej i rozwojowej, które pozwalają w lekki sposób wychodzić poza schematy myślowe, docierać do sedna sprawy i własnej w tym autentyczności. Warsztat przewraca wyobrażenia o szkoleniach, ukazuje inny wymiar komunikacji, daje głębokie doświadczenia i pozostawia moc inspiracji do korzystania z gier w pracy zawodowej, jak i - w życiu osobistym.

Szczególnie zapraszam: trenerów, coachów, tutorów, mentorów, nauczycieli, doradców zawodowych, mediatorów, specjalistów HR, koordynatorów projektów, liderów biznesowych i społecznych. Ale też po prostu każdego, kto potrzebuje zadbać o rozwój własny, rozwój innych ludzi lub całej swojej organizacji.

Jako uczestnik zyskujesz: 
- Poznanie koncepcji Points of You®, czyli jak działamy i jak wygląda świat Points of You®.
- Poznanie metody i gier Points of You® - unikalnej techniki prowadzenia rozmów i zajęć z klientami oraz pracy własnej w celu uzyskiwania nowej perspektywy i rozwiązań. 
- Proces z The Coaching Game - Zooming In: szybka randka z własnymi myślami i uczuciami, doświadczenie głębokiego procesu poprzez zabawę. 
- Proces z Punctum - My Story: własna historia opowiedziana w nowy, inspirujący sposób, zmieniający samopoczucie i ogląd rzeczywistości. 
- Plansze procesowe: jak korzystać z map uczuć i myśli podczas indywidualnego procesu z naszymi narzędziami.

 Ponadto otrzymasz: 
- 2 oryginalne narzędzia do pracy metodą Points of You®: The Coaching Game oraz Punctum,
- zestaw koncepcyjny Hello Points: Skrypt dla uczestnika, Notes Hello Points, 4 wyjątkowe karty Points of You® z inspirującymi historiami (można je nabyć jedynie z tym szkoleniem),
- oraz inne niespodzianki...

 Warsztat kończy się otrzymaniem certyfikatu z tytułem EXPLORER i 6 punktami CCEU od ICF.

Certyfikat upoważnia również do przejścia na Level 2 Points of You Academy ®: Creative Practice Workshop - drugi poziom szkoleniowy, otwierający możliwość prowadzenia szkoleń na poziomie pierwszym (Hello Points).

Facylitator: Luiza Weder - psycholog, tutor, superwizor, Certyfikowany Trener i Ekspert Points of You®.

Points of You® to dla mnie więcej niż sama metoda. To styl myślenia i działania, który może nadać inną jakość życiu jednostki, organizacji czy całej społeczności.

http://points-of-you.pl/o-nas/nasi-trenerzy/luiza-weder

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu: napisz@luizaweder.pl, tel. 602719741.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Hello Points Workshop - z narzędziami The Coaching Game i Punctum
już niedostępne 1 968,00 zł -
  Hello Points Workshop - z grą The Coaching Game (w przypadku posiadania Punctum):
już niedostępne 1 476,00 zł -
  Hello Points Workshop - z grą Punctum (w przypadku posiadania The Coaching Game)
już niedostępne 1 230,00 zł -
  Hello Points Workshop - bez narzędzi ( w przypadku posiadania The Coaching Game oraz Punctum)
już niedostępne 984,00 zł -