Coaching jako skuteczne narzędzie biznesowe

location icon
calendar icon
Od 29 wrz 9:00 do 30 wrz 17:00
ticket icon
Od 2 999,99 zł

➤Dlaczego właściciel firmy powinien znać praktyki coachingowe?

➤Dlaczego umiejętne pytania coachingowe wpływają na realizację celów?

➤Dlaczego z coachingu korzystają sportowcy, przedsiębiorcy, prezesi, prezydenci i przywódcy?

➤Czy znajomość praktyki coachingowej wpływa na rozwój przedsiębiorstwa?

➤Czy zawód coacha jest dla Ciebie?

➤Czy jako manager powinieneś poznać techniki coachingowe?

➤Jak wykorzystywać coaching w biznesie?

➤Jak umiejętności coachingowe wspierają planowanie?

➤Jak wykorzystanie coachingu może pomóc we wzroście sprzedaży?

Certyfikowane szkolenie Hana Mana Instytut Szkoleniowo-Rozwojowy - 𝑪𝒐𝒂𝒄𝒉𝒊𝒏𝒈, 𝒋𝒂𝒌𝒐 𝒔𝒌𝒖𝒕𝒆𝒄𝒛𝒏𝒆 𝒏𝒂𝒓𝒛ę𝒅𝒛𝒊𝒆 𝒃𝒊𝒛𝒏𝒆𝒔𝒐𝒘𝒆© odpowiada na te pytania!

Zamiast utwierdzać się w przekonaniach, że coaching związany jest tylko z motywacją i realizacją marzeń, zapisz się na szkolenie i dowiedz się jak ogromna siła tkwi w tej metodzie.

Doświadcz mocy coachingu,
Zapoznaj się z praktyczną teorią,
Zdobądź podstawowe umiejętności coacha,
Naucz się praktycznie wykorzystywać wiedzę,
Planuj cele metodami coachingowymi,
Przenieś swoje przedsiębiorstwo do 2020 roku!
Naucz się praktyki uważności,
Poznaj metody coachingowe


29-30 września szkolenie 𝑪𝒐𝒂𝒄𝒉𝒊𝒏𝒈, 𝒋𝒂𝒌𝒐 𝒔𝒌𝒖𝒕𝒆𝒄𝒛𝒏𝒆 𝒏𝒂𝒓𝒛ę𝒅𝒛𝒊𝒆 𝒃𝒊𝒛𝒏𝒆𝒔𝒐𝒘𝒆©

PROGRAM SZKOLENIA:

1. Nie ma jednej definicji coachingu - naucz się rozpoznawać sytuacje, w których coaching będzie dobrym narzędziem w biznesie, poznaj bliżej metodę i jej elementy,

2. Moc pytań - naucz się jak zadawać pytania, które mają moc sprawczą, naucz się jak poprzez pytania wspierać siebie i innych w osiąganiu zamierzonych celów,

3. Elementy coachingu, jako skuteczne narzędzie biznesowe - naucz się jakimi metodami możesz pracować, poznaj praktyczną teorię zastosowania metod coachingowych, przećwicz podstawowe umiejętności coachingowe,

4. Umiejętności coachingowe, a budowanie relacji - przeżyj sytuacje, które nauczą Cię jak wielkie znaczenie ma posiadanie umiejętności coachingowych w kontekście posiadania biznesu, jego rozwoju i budowania relacji,

5. Metody wyznaczania celów - naucz się praktycznych metod wyznaczania celów, poznaj podstawowe metody pracy self-coachingowej, pracuj metodami najlepszych coachów i mentorów świata.

6. Praktyka uważności - zdobądź wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w obszarze, który zmienia postawę życiową milionów osób na świecie, poszerz wiedzę pop-naukową o
sprawdzone metody, guru mindfulness.

Cena szkolenia 3000 zł brutto.

Potrzebujesz fakturę? napisz na edyta@hanamana.pl
Potrzebujesz więcej informacji? napisz na edyta@hanamana.pl


Trenerzy:

Aleksandra Goc - Coach ICF, w trakcie akredytacji PCC, z klientami w praktyce indywidualnej przepracowała ponad 800 godzin, trener umiejętności psychospołecznych z 12 letnim doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klienta.

W latach 2007 do 2009 zarządzała zespołem 90 osobowym jako Kierownik Zespołu Sprzedaży w Link4 S.A, samodzielnie rekrutując, budując zespół, a następnie szkoląc dział sprzedaży, dział help desk i kadrę menadżerską.
Jest certyfikowanym Trenerem od 2008 roku, prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, work-life balance, komunikacji, budowania zespołu i budowania zaufania w zespole.
Od 2009 roku pracuje jako coach, przepracowała ponad 800 godzin z klientami indywidualnymi i korporacyjnymi.
W swojej pracy wykorzystuje metody warsztatowe i coachingowe, angażując uczestników do pracy.

Od 2018 roku jest Certyfikowanym Trenerem FRIS® - bada style myślenia i style działania ludzi. Sprawdza ich mocne strony, zwiększa świadomość ich naturalnego wykorzystania na co dzień, a także zwraca uwagę na perspektywy, które są unikane przez badanego. Pasjonuje się biegami górskimi i dietetyką kliniczną. Jest trzykrotną maratonka z 2016, 2017 i 2018 roku.
Klienci cenią współpracę z Olą za ciepłą atmosferę pracy, otwartość, poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizm.

Edyta Kwiatkowska - Dyplomowany trener biznesu, facylitator, absolwentka Wszechnicy UJ, akredytowany coach,
certyfikowany trener, mówca, coach, facylitator John Maxwell Team, strateg, przedsiębiorca, certyfikowany moderator metody Design Thinking. Specjalizuje się w tematach związanych z komunikacją i strategicznym prowadzeniem biznesu. Pracuje z przedsiębiorcami zarówno w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych. Wspiera w procesach coachingowych,
zarówno właścicieli firm jak i kadrę zarządzającą. Prowadzi certyfikowane szkolenia między innymi z tematów komunikacji oraz przywództwa, na podstawie programów Johna Maxwella oraz badań i doświadczeń własnych. Prowadzi spotkania facylitacyjne dla zarządów, zespołów rozproszonych i dużych organizacji.
Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy jako manager w korporacjach, budowaniu zespołów sprzedażowych, szkoleniu działów handlowych oraz sieci sprzedaży.
Zarządzała ponad 50 osobowym zespołem handlowców zwiększając rokrocznie przychody i zyski. Obecnie prowadzi firmę szkoleniową Art of Growth i Hana Mana Instytut Szkoleniowo-Rozwojowy. Przepracowała w roli trenera ponad 3000 godzin w sali szkoleniowej. Klienci coachingowi cenią ją za profesjonalizm, racjonalne podejście, oraz widoczne zmiany, które następują w ich życiu dzięki uczestnictwu w procesie.

Monika Gałuszkiewicz - psycholog, trener biznesu, z 20 letnim doświadczeniem, trener, mówca, coach John Maxwell Team.
Od 2005 toku prowadzi działalność gospodarczą, która od początku nastawiona jest na wspieranie przedsiębiorców i ich biznesów, poprzez zabezpieczanie zdolności do pracy, lokowania środków jak i sukcesji. Stworzyła własny zespół
sprzedażowy i przez szereg lat zarządzała 13 handlowcami prowadząc dla nich cotygodniowe szkolenia i na co dzień motywowała ch wydajnej pracy. Jej talent do pracy z klientem jak i do dzielenia się wiedzą został doceniony przez takie firmy jak: OVB, IDF, Idea Bank czy BNP Paribas, BZWBK Leasing, z którymi współpracowała jako specjalista finansowy i szkoleniowy. Z biegiem lat, to szkolenia i praca z ludźmi okazała się najważniejsza, więc pomaganie naturalne, zmieniło się w specjalistyczne edukowanie i rozwój siebie oraz innych poprzez kursy i szkolenia aż do studiów psychologicznych, które są początkiem nowej drogi ukierunkowanej na badania i doktorat z zakresu seksuologii. Dziś specjalizuje się w audytach, RODO, motywacji błyskawicznej oraz pomaga przedsiębiorcom
zadbać o ich biznesy układając procesy.
Klienci we współpracy z Moniką cenią niesamowity profesjonalizm, nastawienie na pomoc klientowi, poszanowanie granic oraz szybkie wsparcie w rozwiązywaniu problemów.


W zależności od ilości uczestników szkolenia, szkolenie odbędzie się w Katowicach, 

lub w siedzibie Hana Mana Instytut Szkoleniowo-Rozwojowy w Paniówkach ( 15 minut autostradą A4 od Katowic, 10 minut z Gliwic)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Udział w 2 dniowym szkoleniu warsztatowym.
już niedostępne 2 999,99 zł -