Maker Woman: Hafciarka CNC

location icon
FabLab powered by Orange Twarda 14/16, Warszawa
calendar icon
Od 15 sty 17:30 do 15 sty 17:30

Kto dziś nie słyszał o hafcie? Coraz bardziej modne dodatki do strojów, wykończenia tkanin czy też łatki, zdobiące nogawki spodni mogą być zrobione właśnie przez Ciebie!

Zapraszamy na darmowe zajęcia dla kobiet z nauki obsługi hafciarki CNC Brother Innov Is 440 w ramach Open Woman's Day. 

Na bezpłatnych zajęciach poznasz różne rodzaje ściegów, jakie możliwe są do wykonania na hafciarce oraz dowiesz się jakich materiałów można używać by wykonać unikalną naszywkę. Przynieś swój materiał i sprawdzimy go wspólnie, czy jest możliwe na nim wykonanie Twojego wymarzonego wzoru! Trzygodzinne warsztaty zakończą się wykonanym przez Ciebie własnym haftem.

Obowiązuje wcześniejsze przygotowanie pliku wektorowego (.svg, .emf) lub przeszkolenie z grafiki wektorowej w programie Inkscape. Maksymalne wymiary haftu wynoszą 5x5 cm.

Prosimy przynieść ze sobą na warsztaty swój własny materiał, na którym zostanie naniesiony haft. W przypadku niektórych toreb, t-shirtów itp. możliwe jest, że haft nie zostanie wykonany.  

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Open Woman's Day jest częścią projektu Maker Woman realizowanego przez Stowarzyszenie Robisz.to dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Orange.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Maker Woman: Hafciarka CNC
Wyprzedane Brak wolnych miejsc