Języki programowania Rozwój osobisty

Słupsk Hack4change 2022 - warsztaty

location icon
Słupski Inkubator Technologiczny Portowa 13, Słupsk
calendar icon
Od 11 cze 11:00 do 11 cze 17:00


Edycja 2022

Czy wiesz jak wiele można zmienić w ciągu jednego weekendu? Weź udział w technologiczno-ekologicznym hackathonie i/lub warsztatach - ucz się, działaj i wspieraj naszą planetę! 

Bądź częścią zmiany! 11.06.2022 (sobota) 11:00-17:00 - szkolenie stacjonarne w Słupsku

Warsztaty z tworzenia aplikacji webowych - Małgorzata Rita Łyczywek

6-godzinne, stacjonarne warsztaty z tworzenia aplikacji webowych dla osób ze znajomością podstaw Pythona i JavaScript'u. 

Jak to będzie wyglądało? 

Weźmiemy na warsztat jeden z problemów ekologicznych XXI wieku. W oparciu o realne dane stworzymy aplikacje z myślą o edukacji ekologicznej mając na uwadze Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ 2030.

Trenerka: Małgorzata Rita Łyczywek. 

Jak sama o sobie pisze "Absolwentka bioinformatyki, zainteresowana połączeniem nauki i technologii. Jako FlyNerd (flynerd.pl) skutecznie zachęca do stawiania pierwszych kroków w świecie IT. Swoją wiedzą dzieli się także jako mentorka na warsztatach m.in. na PyCodeCarrots, Django Girls oraz Rails Girls." Wiele osób na pewno może ją też kojarzyć z naszych kursów i eventów, jako bardzo otwartą i zaangażowaną trenerkę .

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Jeśli jeszcze nie jesteś w IT, to doskonała okazja, żeby poćwiczyć, dowiedzieć się czegoś nowego i stworzyć kolejną aplikację, która zasili Twoje portfolio
  • Jeśli nie znasz Pythona, to będziesz mieć okazję, aby go poznać - wystarczy podstawowa znajomość programowania (jeśli potrafisz napisać pętlę, a na pewno tak jest, to warsztaty są dla Ciebie 😊)
  • W końcu można się spotkać na żywo! - będzie pizza 😄
  • Dla uczestników przewidujemy fajne pakiety (gadżety, elektronika, vouchery o wartości 50zł na elektroniką), które będziemy rozdawać uczestnikom.

Na warsztat zapraszamy z własnym laptopem - aplikacja zostaje u Ciebie i będziesz mieć szansę na jej dalsze rozwijanie:)O hackathonie:

Idea Hack4Change

Nasza planeta jest w niebezpieczeństwie. To nie dramatyczny wstęp powieści science fiction, ale smutna rzeczywistość. Nasi wrogowie są potężni, są nimi największe zagrożenia XXI wieku - zanieczyszczenie środowiska, zmiany klimatyczne i kryzys związany z pandemią koronawirusa. Sytuacja jest trudna, ale jak mówi stara maksyma ludzi sukcesu - martwienie się nie rozwiązuje problemów, działanie - owszem. Dlatego organizujemy 48-godzinny hackathon Hack4Change - przestrzeń wspólnego działania na rzecz środowiska i naszej planety. To wydarzenie stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy chcą wziąć sprawy w swoje ręce i zamiast snuć pesymistyczne wizje - działać i wykorzystywać swoje talenty, aby zmieniać świat. Wspólnie ze 150 uczestnikami i mentorami poszukamy nieszablonowych koncepcji wspierających nasza planetę.

Efektem hackathonu będą prototypy innowacyjnych rozwiązań wspierających walkę z zanieczyszczeniem środowiska, ociepleniem klimatu, poprawą komfortu życia w lokalnych środowiskach i kryzysem spowodowanym pandemią.

Więcej szczegółów o hackathonie najdziecie na stronie: https://hack4change.techDołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty
Wyprzedane Brak wolnych miejsc