"Wszyscy jesteśmy z Marsa ale Sprzedawcy są z Wenus!" Jak mówić językiem sprzedaży w życiu codziennym?

location icon
calendar icon
Od 16 cze 18:00 do 16 cze 19:30

Temat:

"Wszyscy jesteśmy z Marsa ale Sprzedawcy są z Wenus!"

Jak mówić językiem sprzedaży w życiu codziennym?


Wiele osób kieruje się przekonaniem, że umiejętności sprzedażowe to nie ich bajka. "Nie pracuje przecież w sprzedaży więc po co mi ta wiedza? Sprzedaż, jest trochę czarowaniem, oszukiwaniem a ja wolę być szczery.

Udowodnimy, że jest inaczej 😊. Każdy z nas jest w pewien sposób sprzedawcą. Chcesz przyjaciół przekonać na wyjazd w góry a oni nie są do końca akceptują Twoją propozycję? TO co robisz, to tak naprawdę sprzedawanie, sprzedajesz pewną ideę, więc warto wiedzieć jak to robić skutecznie, z szacunkiem do drugiego człowieka. W sprzedaży kluczową sprawą jest zadawanie pytań i aktywne słuchanie. Czyż nie jest to kluczowa umiejętność by budować chociażby trwałe przyjacielskie relacje z drugim człowiekiem? Czy jak idziesz na rozmowę kwalifikacyjną to nie jest tak, że "sprzedajesz siebie"?

Naprawdę WSZYSCY JESTEŚMY SPRZEDAWCAMI 😊 Jeśli zgadzacie się z tą tezą lub masz inne kreatywne przemyślenia, to lepiej trafić nie mogliście, bo nasi doświadczeni i skuteczni specjaliści przekażą Wam dużo wartościowych rad opartych na ich wieloletnim doświadczeniu.

A gośćmi będą:

PATRYCJA DUTKIEWICZ:

menedżerka z ponad 10 letnim doświadczeniem w sprzedaży, obecnie odpowiedzialna za współpracę z partnerami biznesowymi SGH oraz kreowanie i realizację projektów. Aktywnie poszukuje inspiracji w prostych rozwiązaniach życia codziennego, pasjonatka sportu i podróży.


SZYMON NEGACZ:

Konsultant rozwoju sprzedaży i marketingu B2B, informatyk i właściciel Sellwise.pl. Dotąd prowadził kilkudziesięcioosobowe działy sprzedaży, które docierały do ponad 50 krajów na całym świecie, łącznie generując ponad 700 milionów złotych sprzedaży. Dzisiaj, na co dzień, łączy wiedzę sprzedażową, marketingową i informatyczną, aby z pomocą swojego zespołu, budować spójne strategie rozwoju firm, działów sprzedaży i marketingu. Pasjonat agile i procesowego podejścia.

Chcesz odbyć nie sprzedażową rozmowę o rozwoju sprzedaży?

AREK CHLUDZIŃSKI:

Arkadiusz posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych. Pracował w takich firmach jak Orange Polska (Account Manager), Deloitte (Business Development Coordinator) oraz PwC (Head of Tax & Legal Business Development Team). Były Senior Consultant w Sandler Training Polska. Obecnie Partner i Head of algorytmia Sprzedaży. Wykładowca na AGH i ALK.

Arkadiusz łączy wiedzę praktyczną, zdobytą na polu działań sprzedażowych z wiedzą naukową. Naczelny pogromca bezrefleksyjnego i chaotycznego podejścia do prowadzenia działań sprzedażowych. Miłośnik procesu, planu i egzekucji. Sprzedawca nawrócony na marketing

Całe spotkanie Organizuje H2H Warszawa w składzie:

Patrycja Dutkiewicz

Marta Liebchen-Supron

Katarzyna Iwanoska

Tomasz Supron

Grzegorz Nowicki

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -