IT i Nowe technologie DIY, Majsterkowanie, Hobby

GryfJam 2022

location icon
Technopark Pomerania Cyfrowa 2-8, Szczecin
calendar icon
Od 17 cze 17:00 do 19 cze 14:00
ticket icon
Od 0,00 zł

GryfJam 2022 to czwarta edycja zawodów w tworzeniu gier. Jest to GameDevowy Hackaton, w którym uczestnicy w maksymalnie pięcioosobowych zespołach tworzą projekt gry na zadany temat. Tym co wyróżnia GryfJam to przede wszystkim nastawienie na integrację oraz możliwość poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach. Kto wie, jamowanie może będzie interesującą jednorazową przygodą, a może początkiem wielkiej współpracy nad nową grą? Wpadnij i sprawdź. 

Chcesz być na bieżąco? Sledź nasz profil na facebooku:  www.facebook.com/GryfGameJam

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/2771709596458615


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Lista rezerwowa dla osób, którym nie udało się zdobyć biletu. Wpisując adres mailowy podaj taki, który odczytasz ;) Warto również odezwać się do nas na czacie poprzez profil facebookwy Gryf Game Jam, wtedy o zwolnieniu się miejsca poinformujemy Cię poprzez facebooka. Gryf Jam - lista rezerwowa (otrzymasz bilet jeżeli zwolni się miejsce)

Lista rezerwowa dla osób, którym nie udało się zdobyć biletu. Wpisując adres mailowy podaj taki, który odczytasz ;) Warto również odezwać się do nas na czacie poprzez profil facebookwy Gryf Game Jam, wtedy o zwolnieniu się miejsca poinformujemy Cię poprzez facebooka.

już niedostępne -