POSZUKIWACZE SKARBÓW - gra terenowa w Ornontowicach

location icon
Ornontowice Akacjowa 18
calendar icon
Od 10 wrz 13:00 do 10 wrz 16:00


Lubicie przygody, tajemnice i zagadki? 

Jeśli tak, to koniecznie weźcie udział w grze terenowej POSZUKIWACZE SKARBÓW, która odbędzie się w sobotę 10 września między 13.00 a 16.00 na terenie Ornontowic. Gra jest atrakcją programu pikniku rodzinnego, którego celem jest wspólna zabawa i integracja mieszkańców ornontowickich osiedli Grabowa i Akacjowa. Udział w grze jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc, która startuje na tej stronie w poniedziałek 5 września od godziny 8.00. Do gry można też dołączyć w dniu imprezy, przychodząc na miejsce startu obok pizzerii Pizza Italiana przy ulicy Akacjowej 18.

DLA KOGO GRA

Gra jest skierowana do grup przyjaciół i rodzin - dorosłych, młodzieży i dzieci. Żeby wziąć udział w grze trzeba zebrać ekipę od 2 do 5 osób, gdzie co najmniej 1 osoba jest dorosła.

NA CZYM BĘDZIE POLEGAŁA GRA

Zadaniem drużyn będzie wyruszenie w teren, gdzie czekać będą różne ciekawe zadania i wyzwania. Będą szyfry i łamigłówki, zadania wymagające współpracy, sprytu i kreatywności oraz odrobina ruchu. Będą też dodatkowe wyzwania dla dzieciaków, dzięki czemu na pewno nie będą się nudzić w czasie gry!

Za wykonanie każdego zadania drużyny będą zbierały punkty. Wśród najlepszych ekip rozdysponujemy nagrody-niespodzianki, a na wszystkie dzieci czeka coś słodkiego!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W GRZE

W grze może wziąć udział maksymalnie 100 osób, w drużynach od 2 do 5 osób, gdzie co najmniej 1 osoba jest dorosła.

Udział w grze wymaga rezerwacji miejsc. Miejsca można wcześniej zarezerwować na tej stronie - zapisy startują 5 września od godziny 8.00 aż do wyczerpania miejsc. Do gry można też, w miarę wolnych miejsc, zapisać się w dniu imprezy, przychodząc na miejsce startu obok pizzerii Pizza Italiana przy ulicy Akacjowej 18 w Ornontowicach.

Gra odbędzie się bez względu na pogodę. Warto ubrać się wygodnie i zabrać ze sobą coś do picia na drogę.

Od 12.30 do 13.00 drużyny będą zaproszone na miejsce startu gry przy pizzerii Pizza Italiana, żeby podpisać regulamin gry oraz odebrać potrzebny ekwipunek.

Gra wystartuje o 13.00. Na wykonanie wszystkich zadań drużyny będą miały maksymalnie 3 godziny. O 16.00 zamkniemy metę i rozpoczniemy sprawdzanie odpowiedzi i podliczanie punktów, a o 17.30 ogłosimy wyniki i rozdamy nagrody. W międzyczasie drużyny będą mogły korzystać z innych atrakcji pikniku, a na 19.00 zaprosimy wszystkich na ognisko! 

Pełny program pikniku znajdziecie tu: https://www.facebook.com/events/841267080110702

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  1 bilet = 1 drużyna od 2 do 5 osób, gdzie co najmniej 1 osoba jest dorosła.
Wyprzedane Brak wolnych miejsc