Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Rozwój osobisty

Value Based Goals - Stawiaj Wartościowe Cele - Smart Biznes Mindset

location icon
Technopark Pomerania Cyfrowa 4, Szczecin
calendar icon
Od 20 lut 9:00 do 20 lut 13:00
ticket icon
Od 270,00 zł

Żyjemy w czasach, gdzie wszyscy jesteśmy programowani, przez społeczeństwo, internet, media, polityków, reklamy, itd. Czyjeś cele z czasem, nieświadomie stają się naszymi własnymi. Wykorzystujemy swój czas i energię, na ich realizację a później dziwimy się, że odnoszenie kolejnych "sukcesów" nie przynosi nam spełnienia i poczucia satysfakcji. W dobie przesycenia informacjami musimy nauczyć odsiewać mylące sygnały i skupić się na realizacji wartościowych zadań.

Kluczem do osiągania satysfakcjonujących sukcesów w biesie, jest nauczenie się wyznaczania własnych, wartościowych celów, opartych o to, czego my chcemy, a nie oczekuje od nas otoczenie czy normy społeczne. Poznaj sposoby na kreowanie wizji przyszłości, wizji, która codziennie pcha Cię do działania, motywuje Cię i całą firmę do osiągania kolejnych wartościowych i ważnych sukcesów. Dowiedz się jakie proste pytania pomogą Ci ukierunkować działania na realizację własnej wizji przyszłości.Projekt Smart Biznes Mindset odpowiada na potrzeby młodych przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie i swojej organizacji w zakresie kompetencji miękkich. Głównym celem SBM jest rozwój i poprawa konkurencyjności przedsiębiorców przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem.

Projekt SBM skupia się na kreowaniu nowej rzeczywistości biznesowej w szczególności efektywniejszego zastosowania już posiadanych umiejętności twardych i know-how. Dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w budowaniu przewagi na rynku poprzez zwiększanie efektywności osobistej, skutecznego wykorzystania swoich mocnych stron oraz intuicji w procesie podejmowania lepszych decyzji.

Ważnym elementem projektu jest tworzenie przyszłej wizji przedsiębiorstwa i jego uczestników, uczy określania własnych kierunków działania opartych o system wartości. Wskazuje jak zadbać o zdrowie fizyczne oraz mentalne, również poprzez lepsze zarządzanie stresem oraz lepszą równowagę między życiem biznesowym a osobistym. Cykl warsztatów wyposaża uczestników i organizację w praktyczne narzędzia, niezbędne do budowy i rozwoju firmy.
Smart Biznes Mindset został "skrojonych" na miarę młodego i ambitnego przedsiębiorcy 21 wieku.

Zapraszam.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Value Based Goals - Stawiaj Wartościowe Cele - Smart Biznes Mindset

dostępnych: 12

już niedostępne 270,00 zł -